O 17 let starší ženu Martina Chodúra si spletli s jeho matkou. Pak přišla ostrá reakce

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Třicetiletý Martin Chodúr a jeho partnerka museli na Facebooku skousnout několik štiplavých komentářů na adresu jejich věkového rozdílu. Partnery dělí mezi sebou 17 let.
reklama

Vítěz prvního ročníku Česko Slovenské SuperStar chtěl ke 47. narozeninám partnerky veřejně vyznat lásku na svém Facebooku. Ke společným fotografií přidal i láskyplný komentář. "Dnes slaví narozeniny moje Ivonka! Nemám slov, abych vyjádřil, jak moc ji miluji. Pokusil jsem se o to alespoň v písni Blíženci," okomentoval ve svém příspěvku Chodúr.

Toto gesto se ovšem setkalo s nepochopením řady lidí. Jeden z komentářů byl však opravdu štiplavý. "Maminka by si mohla nechat udělat víčka," napsala žena a dodala, že její syn má přeci dost peněz na to, aby jí plastiku mohl zaplatit, čímž narážela na výrazný věkový rozdíl mezi oběma partnery. Tohle ovšem odpálilo v Chodúrovi časovanou bombu.

"Jaký syn? Co to povídáte paní? To má čtyřletý Martínek mamce něco platit? Navíc Ivonka má takto víčka přirozeně od dětství a mně se to náhodou velmi, velmi líbí. Poprosím vás o slušnost. Nevadí, že jsme na internetu. Z očí do očí byste jistě mluvila jinak," bil se gentlemansky v internetové diskuzi zpěvák za svou lásku.

Diskutující žena se ovšem nenechala odbýt a ve svých narážkách pokračovala. Partnerky Martina Chodúra se však poté zastali i ostatní diskutující. "Někdo možná potřebuje víčka, druhý lobotomii mozku," vzkázal jeden z nich.

Ivona vypadá na svůj věk skvěle a Martin lépe než před jedenácti lety v SuperStar. Pár má tak rozhodně mnoho důvodů k úsměvům.

Podívejte v galerii na to, jak to páru sluší.


GALERIE (6x foto)
Další v galerii:
Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 5x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení