Ornella Koktová si připravila romantický víkend pro manžela: V Budapešti odhodila všechen stud a ukázala vše

Jak si udržet šťávu ve vztahu po třinácti letech a třech dětech? Ornella Koktová ukazuje, že romantika a překvapení jsou klíčem k úspěchu. Její nedávný výlet s manželem Josefem do Budapešti byl plný vášně a nečekaných momentů.
Hashtagy článku: #Koktová #Ornella #Stud
zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Ornella Koktová překvapila manžela: Romantika v Budapešti a nahoře bez v koupelně!

Ornella Koktová si pro svého manžela Josefa Koktu připravila k třináctému výročí jejich vztahu nevšední překvapení. Aby okořenila jejich společný život, rozhodla se vzít Josefa na romantický víkend do Budapešti. Cílem jejich výletu byl luxusní hotel Kempinski, který nabízí úchvatný výhled na budapešťský parlament. Pár si zde užíval společné chvíle bez dětí a zažil mnoho nezapomenutelných okamžiků.

Odvážné překvapení v koupelně

Vzrušení začalo už první noc, kdy Ornella svého manžela překvapila odvážnou fotkou z koupelny, kterou sdílela na sociálních sítích. Fotografie ukazuje Ornellu nahou, pouze s mobilním telefonem v ruce. Tento snímek nenechal chladným ani jejich přátele. Pod fotografii napsal byznysmen Richard Chlad komentář: „Povedená momentka. Příprava na romantickou noc.

Foto: instagram.com

Relaxace a wellness

Josef, který nedávno trpělivě hlídal jejich ratolesti, zatímco Ornella bojovala v reality show Survivor, si zasloužil trochu odpočinku. A jaký lepší způsob relaxace zvolit, než luxusní hotel s výhledem na krásné město? Ornella neváhala a přidala do balíčku i wellness, aby zajistila, že Josef bude mít po návratu domů o čem snít. Na svém profilu sdílela, že výlet do maďarského ráje byl jejím dárkem k minulým Vánocům.

Foto: instagram.com

Romantika a vášeň po letech

Takto strávený víkend ukázal, že i po letech společného života může být manželství plné vášně, překvapení a humoru. Josef a Ornella Koktovi prokázali, že se nebojí jít ve svém vztahu cestou nejmenšího odporu – a to doslova i obrazně. Zda se jejich rodina ještě rozroste o dalšího člena, zůstává ve hvězdách, ale jedno je jisté: jejich schopnost udržet vztah svěží a vzrušující je inspirací pro nás všechny.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení