Pavlína z MasterChefa nebývala vždy taková krasavice. Na starších fotkách má o 21 kg více

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Pavlínu z MasterChefa nemají fanoušci příliš v oblibě především kvůli jejímu chování před kamerou, a že je často sprostá. Mnoho z nich si také myslí, že jí porota umetá cestičku k vítězství a někteří z radikálních fanoušků dokonce kvůli ní zvažují, že letošního MasterChefa ani nedodívají.
reklama

Pavlína je hodně výraznou osobností pořadu MasterChef Česko a jako každá z výrazných osobností má i hodně lidí, co ji nemusí, či vyloženě nemá rádo. Ovšem, kdyby kolem vás procházela Pavlína ještě před rokem, tak si ji ani nevšimnete. Byla to totiž úplně šedá myška, která vážila o 21 kilogramů více.

Pavlína začala hubnout před svatbou společně se svým tehdejším přítelem Martinem Lubojatzkym, za kterého se později provdala.

Sdílet společnou cestu za lepším životem ve dvou je vskutku něco výjimečného, co se rozhodně každému páru nepoštěstí. Sdílet spolu strasti hubnutí, jídelníčků a cvičení je jistě něco neobyčejného, co každý pár posílí.

Ano, Pavlína se neumí chovat na kameru a za to si pochvalu rozhodně nezaslouží. Ale mnoha z nás by nebylo lepších. Většina lidí by před kamerou znervózněla, mluvila blbosti a věřte, že i nadávala. Ně každý se totiž hodí před kameru.

Pochvalu si však zaslouží za svou skvělou cestu, během které zhubla společně s manželem skvělých 21 kilogramů.

Podívejte nyní v galerii na to, jak vypadala na začátku své cesty. Mnozí byste ji na starších fotkách možná ani nepoznali!


GALERIE (15x foto)
Další v galerii:
Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 5x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení