Podvod s Jimem Carreym odhalen! Tohle video vám ukáže zákulisí podvodu, který šokoval celý svět

Kazma se vrátil na scénu ve velkém stylu! V prvním díle své obrozené One Man Show napálil naivní fanoušky Katy Perry. V tom druhém odhalil to, co některým vrtalo hlavou dlouhou dobu. Jak to totiž přesně bylo s falešným Jimem Carreym na udílení Českých lvů...
Hashtagy článku: #CZ/SK #Kazma #Video #Zábava
zdroj: Stream
reklama

Za vše mohl Kazma! A nejen to, bylo to totiž součásti v té době připravoveného, ale pečlivě veřejnosti utajovaného nového rozjezdu One Man Show.

Aktuální díl mapuje měsíce příprav, hodiny záznamů dokumentující detailní plány, strategická jednání a samotnou realizaci největšího podvodu, kterým nežila jen tuzemská média, ale který obletěl celý svět.

Téměř tři čtvrtě roku po slavnostním vyhlášení 22. ročníku Cen České filmové a televizní akademie Český lev přiznal, jak to bylo doopravdy s dvojníkem Jima Carreyho. Oscarový režisér Jan Svěrák přiznal, že se Kazmovi podařilo „dokonale a profesionálně napálit“ ty, pro něž je práce s iluzemi a triky denním chlebem.

„Tvorby Jana Svěráka a českých filmařů si vážíme. Naší motivací není dělat z lidí idioty. Jen jsme chtěli ukázat, kam až je možné zajít. Oni dělají svoji práci dobře, má to jediný háček - my taky. A jak je vidět, můžete dokázat, co budete chtít. Stačí mít odvahu o tom snít, inteligenci vytvořit realistický plán a vůli dotáhnout to až do konce,“ říká Kazma

Podívejte nyní ve videu, jak to celé ve skutečnosti bylo!

autor: c

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení