Profesor z pořadu ČT o imigrantech čte všechny sprosté nadávky, které mu lidé napsali po odvysílání

Milan Kohout je v Česku asi tou nejkontroverznější postavou posledních měsíců, vlna nevole se zvedla po jeho "úspěšném" účinkování v pořadu Dáme slovo v České televizi.
Hashtagy článku: #CZ/SK #Politika #Šokující #Video
zdroj: Youtube, Milan Kohout
reklama

Vzbudil u lidí odpor ke své osobě zejméná tím, že začal obvniňovat čechy za to, že mohou jako členové západní společnosti za všechny útrapy lidí na Blízkém východě a v severní Africe, dále také výrokem, že by si každá rodina měla vzít alespoň jednoho uprchlíka/imigranta domů.

Když se na pana Kohouta podíváme detailněji, zjistíme, že je to známý provokatér, který provokuje prostřednictvím tzv. "performancí" všechny a všude, naráží na společensky citlivá témata a prolamuje tabu.

Ve svých videích nemá problém ozančovat afroameričany za "černochy", ale v pořadu mu extrémně vadilo použítí slova "černoušci" od pana Cardy. Je dost možné tedy, že i populárně nepopulární vystoupení v Dáme slovo, kde působil v diskuzi velmi agresivně, byl jednoduše kalkul.

Otázkou ovšem je, jaký byl jeho záměr, protože to vypadá, že jeho vystoupení mělo spíše dopad v zesílení protiimgrantského postoje občanů.

Podívejte nyní na video, ve kterém čte všechny nadávky na svou osobu, které se dočetl na internetu.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení