Psychopat Aleš z Prostřeno řeší domácí trable. Utekla mu manželka s milencem

Internetová komunita zná Psychopata Bejra již delší dobu, zbytku Česka se představil nedávno v Prostřeno. Většina diváku tohoto pořadu o domácích kuchtících nad jeho kousky a "džouky" jen nechápavě kroutila hlavou.
Hashtagy článku: #Aleš Bejr #Video
zdroj: Instagram, alesbejr 2x
reklama

Aleš je nyní v Itálii na kulturistické soutěži, díky které musel mít i během svého účinkování v Prostřeno speciální dietu.

Na jednom ze svých posledních videí říká: "Místo toho, aby jela se mnou do Itálie na závody v kulturistice, tak jela se dvěma kamarády, pravděpodobně milenci, na Ukrajinu. Tak co si mám o tom myslet?"

"Až přijedu, tak to se ženou budeme muset začít důrazně řešit," dodává Aleš.

Jenže, jak známe Bejra, který se pokusil v Prostřenu mimojiné zinscenovat sebevraždu, jedná se pravděpodobně o jeho dalšího "džouk". Aleš prostě miluje pozornost a teď se mu jí opět dostává ze všech médií.

zdroj: Instagram, alesbejr

Holohlavý Youtuber je se svou manželkou již 20 let a pokud ho neopustila do této doby, tak je nepravděpodobné, že by tak učinila nyní. Pokud žijete s člověkem jako Aleš tak dlouhou dobu, tak musíte prostě jeho excentrickou povahu buď akceptovat, nebo dokonce milovat.

Na druhou stranu se možná manželce Andží nelíbí nechtěná popularita, kterou ji její manžel svými vystoupeními zajistil a Prostřeno bylo poslední kapkou. Možné je tedy cokoliv a ani rozchody po 20 letech nejsou v dnešní době vyjímkou.

Co myslíte vy? Jedná se pouze o jeho další "džouk", nebo si myslíte, že ho opravdu opustila? Napište nám svůj názor dolů do komentářů.

Podívejte na video, ve kterém Aleš z Itálie celou nepříjemnou situaci komentuje.

reklama
Skóre: 4.8 (95%) hlasováno 4x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení