Rozina z Ulice pobouřila fanoušky. Nové fotky se jim zdají příliš dráždivé

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Herečka Anna Kadeřávková, která je představitelkou Roziny z Ulice, svými fotkami poslední dobou dráždí fanoušky. Poslední fotky se jim pak zdají už přes čáru.
reklama
5/5 - (7 votes)

Annu Kadeřávkou můžete znát nejen z ulice, ale i z Show Jana Krause, kterého se účastnila společně s hvězdou seriálu Most! Zdeňkem Godlou. A stálo to za to!

Fotky, které "Rozina z ulice" v poslední týdnech zveřejňuje na svém Instagramu, jsou čím dál tím štiplavější. Anna Kadeřávková si tak v poslední době očividně našla novou zábavu a to dráždit své fanoušky.

Ne všem jejím fanouškům je však tento nový styl instagramové prezentace po chuti. Najde se dost takových, kterým se to příčí a takové fotky odsuzují.

"No... trochu laciné," napsala jedna z fanynek k nejnovější fotce, jiná fanynka zase zareagovala vysmátým smajlíkem (?).

Ale kritiky se nedočkala pouze u dámské části, kde by se daly považovat důvody kritiky jako závistivé. "Proč krásné ženy vystrkuji poslední dobou jazýček. Mají přeci jiné předností , kterými by se mohli pochlubit," napsal například i jeden z pánů.

Daleko nejtvrdšího komentáře se však dočkala od člověka, který ji nazval nickou. "Holčičko, ubohé. Za každou cenu udělat jakoukoliv číčovinu, aby děti klikaly a přísun ničím nezasloužených zlaťáků nevysychal. Jsi nicka, tvůj pád je v dohledu," opřel se ostře do herečky další z fanoušků.

Jak je tedy vidět, ne každému se tyto dráždivé fotky líbí.

Líbí se vám? Napište nám svůj názor dolů do diskuze.

1

Obrázek 1 z 6

Touhle fotkou posledně pobouřila hodně fanoušků. Ale to je jenom začátek.

Podívejte na její další fotky...

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (7 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení