Sestry dvojčata mají stejného přítele, se kterým spí v jedné posteli. Teď zašly ještě dál

Lucy a Anne DeCinque z Austrálie jsou jednovaječná dvojčata, která se na sebe velmi podobají.
Hashtagy článku: #Dvojčata #Lucy a Anne DeCinque
zdroj: Youtube
reklama
5/5 - (15 votes)

To by samo o sobě nebylo zase tak zvláštní, kdyby se však ve své posedlosti podobat se jedna druhé ve všech aspektech života nedělily zároveň i o přítele.

Dvojčata se tak vzájemně dělí o přítele Bena, se kterým obě spí v jedné posteli. Ben tedy musí zvládnout dvojnásob toho, co každý jiný přítel.

Lucy a Anne mají stejný účes, nosí stejný make-up a jedna z nich si nechala dokonce udělat plastiku svých předností, aby se i ony přesně podobaly těm, co má ta druhá. Svou podobnost podpořily už řadou různých plastických operací, jejichž cena přesahuje 6 milionů korun.

Aby toho však nebylo málo, tak sestry...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Aby toho však nebylo málo, tak sestry navštěvují stejnou práci, konzumují stejná jídla, dělí se o jedno auto a také o přítele. Teď se však rozhodly zajít se svou posedlostí ještě dál...

Dvojčata se plánují za svého přítele vdát. Má to však jeden háček, bigamie je ve většině států trestná. Ben už sice koupil dva prsteny, obě požádal o ruku a děvčata se sňatkem souhlasila, teď ale ještě musí najít místo, kde jim umožní svatbu ve třech mít.

Podívejte nyní na ukázku z jejich každodenního života na videu...

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (15 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení