Školačka na Mostecku chtěla získat obdiv, dala učiteli facku. Teď ji čeká velký trest

Velké vzrušení se odehrálo na základní škole Za Chlumem v Bílině na Mostecku, 12letá dívka zde fyzicky napadla svého učitele. Horší než věk mladé agresorky je její motiv, dívka se chěla před svými spolužáky předvést a získat si tak jejich obdiv.
reklama
4/5 - (4 votes)

Podle vyjádření ředitelky školy došlo v polovině května k fyzickému napadení jednoho z pedagogů. Nejednalo se o spontánní čin, ale předem naplánovou akci. Spolužáci o plánu dívky zaútočit na učitele nejen, že věděli, ale navíc ji v tom aktivně podporavali, protože to považovali za zábavu.

Ostatní spolužáci nevěřili, že to dívka opravdu udělá, aby neztratila obdiv spolužáků, tak to udělala.

Podle svědků z řad žáků místní školy proběhl celý incident tak, že dívka na hodině tělesné výchovy nejprve učiteli zaklepala na rameno, následně mu vrazila facku a pak utekla.

Mladou agresorku nyní čeká pořádný trest. Svým jednáním si již vykoledovala trojku z chování, čin však řeší i policie, protože učitel podal trestní oznámení.

Dívka měla s chováním problémy již dříve, za napadení učitele může dostat až 10 000 kč pokuty. Tuto pokutu by byli povinni zaplatit její rodiče. Uvidíme, zda ji za její "odvahu" doma pochválí, nebo si to s ní naopak vyřídí.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4/5 - (4 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení