Šokující Vánoce na letišti, co se stalo cestujícím po příletu vás opravdu překvapí!

Natáhnout klienta umí kdejaký blbec, ale udržet si ho napořád umí jen skutečně velcí "hráči". Za inspiraci stojí nizkonákladová aerolinka WestJet, druhý největší kanadský letecký přepravce.
zdroj: Youtube
reklama
5/5 - (1 vote)

WestJet připravil svým klientům překvapivé a šokující Vánoce. Mohli jste si přát cokoliv a měli jste to. Vtip celé této akce byl v tom, že jste nepostřehli absolutně co se chystá. 354 osob mělo téměř vyražený dech.

V letištních halách v Torontu si nejprve počkali, až cestující naskenují své letenky, poté je sledovali pomocí 19 skrytých kamer, jak se blíží k reklamnímu panelu.

Z něj cestující oslovil americký ježíšek Santa Claus a ptal se jich co si přejí k Vánocům.

Zajímavé bylo už jen to, že byl ve skutečnosti živý, vše bylo nahravané a pracovnící ihned zaznamenávali a párovali objednávky. Poté v Calgary vyběhlo 150 běžců do několika obchodních domů  nakoupit požadované hračky, tablety, kamery, spodní prádlo, ponožky a vše možné. Vše se muselo stihnout do té doby, než cestující dorazí právě do Calgary, stihnout se muselo dárky i zabalit přiřadit správnou jmenovku.

Když pak, cestující, kteří dávno nějakého Santu z reklamního panelu vypustili z hlavy, čekali na svá zavazadla, nevěřili svým vlastním očím!

Na pásu vyjely všechny objednávky, včetně velké televize.

Takéto gesto si určitě zaslouží obdiv. Pohlednice, či lahve poštou umí poslat kdejaký ňouma, ale zapsat se navždy do vzpomínek klienta, to vyžaduje opravdový "majstrštik".

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení