Starosta Novotný byl na koberečku u svého předsedy. Mezitím jeho království napadli komunisti

Ne nadarmo platilo v dobách středověku, že království bylo nejzranitelnější tehdy, když byl jeho král pryč. A ne jinak je tomu i nyní, i když pochopitelně v přeneseném významu.
zdroj: Youtube
reklama
5/5 - (3 votes)

Jakmile král Řeporyjí, tedy starosta Pavel Novotný, vyjel na kobereček za předsedou ODS Fialou kvůli jeho neadekvátním výrokům o smrti Babiše a Zemana, jeho království mu s nadsázkou řečeno napadli komunisté v čele Martou Semelovou, o které se již dříve Novotný vyjadřoval poněkud nevybíravě. "Marta Semelová je ubohá bolševická svině," řekl tehdy na její adresu.

Komunisté, které král Pavel tuze nenávidí, se mu sešli u památníku vlasovců, který nechal starosta Novotný postavit ve své městské části, zdá se že na znak svého chrabrého odboje proti Rusku.

Pavel Novotný o tom, jak dostal od svého předsedy přes prsty, hned všechny samozřejmě informoval na Twitteru, kde zpytoval svědomí.

zdroj: Twitter, PavelNovotnak

Co čert nechtěl, tak zrovna v tento těžký moment, kdy ego muselo ustoupit pro dobro strany, uspořádal komunistický kandidát do senátu Roman Blaško tiskovou konferenci přímo v srdci Řeporyjí u dnes již slavného pomníku vlasovců. Podpořit ho přišli i další vášniví komunisté v čele s poslankyní KSČM Martou Semelovou.

Blaško se nebál ve svém projevu označit vlasovce za vlastizrádce. "Soudruzi, prosím vás, utvořte půlkruh kolem politbyra, ať máme hezkou fotku na památku," zakončil setkání jeden z účastníků.

Uvidíme, jak starosta Novotný zareaguje, až se z toho všeho zlého vyspí. Přeci jen dovolit si znesvětit Řeporyje něčím takto komunistickým, to by jistě zasloužilo pořádnou odvetu.

Pavel Novotný má totiž zdá se stále s komunisty i po tolika letech od revoluce nějaké nevyřízené účty, což je úsměvné v době, kdy pomalu mizí z politické mapy.

V Aréně Jaromíra Soukupa poté například nazýval svého komunistického oponenta bolševikem, kdy se zde mimo jiné málem popral i s poslancem Foldynou. Když ho pozvali do stejného pořadu podruhé, byl ve studiu sám, protože s ním nikdo jiný kromě moderátora Jaromíra Soukupa, který je jeho kamarádem, diskutovat nechtěl.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (3 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení