Tajné video Václava Havla. Prezident si hrál na vojáčka a napichoval bramboru na šavli

Mnoho lidí má našeho bývalého prezidenta Václava Havla za modlu a ti stejní naopak současného prezidenta Zemana považují za úplného hulváta a do jisté míry trapáka. Tenhle veřejný obraz nejen o prezidentech, ale i o jiných politicích či celebritách, vytvářejí z velké části média.
zdroj: Youtube 2x
reklama

My vám tak chceme ukázat, že i prezident Havel dokázal být trapný, jen o tom nepsali novináři a neběžela o tom reportáž ve čtyřech televizích.

Video nahrál na sociální sítě Vít S. s komentářem: "To byla úroveň!? Tohle v ČT samozřejmě nedali!!! Ale když zakopne prezident Zeman, tak to dávaj 3 dny!!!" a rozpoutal tím vášnivou diskuzi

Poradci Klause se video nelíbilo

Dovádění Václava Havla v uniformě hradní stráže se nelíbilo ani Pavlu Hasenkopfovi, který je bývalým poradcem dalšího z našich prezidentů Václava Klause, a který video následně sdílel. "Pokud jsem měl k Havlovi respekt, po tomhle ho mohu mít těžko. Chová se tam jak kašpar," napsal v komentářích.

zdroj: Facebook

"Tuhle roli si sepsal sám a vypovídá jen a jen o něm. Kuchařka je ok, ale to hraní na vojáčka a machrování šavličkou budu rozdýchávat dlouho," dodal Hasenkopf.

Někteří diskutující však měli pro Havlovo chování pochopení: "Pokud to bylo v soukromí, tak můj případný respekt by to k němu nesnižovalo, on vesměs takový byl. To jen různí jeho glorifikátoři a přátelé (zvlášť ti posmrtní) z něj dělají něco, co nebyl, obecně kvůli vlastnímu prospěchu. Ale tohle video by se mohlo krásně přidat do příkladů selektivní novinařiny," napsal jeden z nich.

Záběry na videu se objevily v dokumentu s názvem Proč Havel?, který odvysílala Česká televize u příležitosti 90. narozenin režiséra dokumentu Vojtěcha Jasného.

Václav Havel nebyl dokonalý

Ano, ani Václav Havel nebyl dokonalý, nebyl žádným bohem a uměl být trapný, ale to není nic špatného. Ukazuje to pouze to, že byl člověkem z masa a kostí jako každý z nás. Akorát škoda, že některá média a další lidé se stejným přístupem nepřistupují i k našemu současnému prezidentovi.

Podívejte nyní na tajné video Václava Havla z jeho soukromí.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 5x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení