Taťána Kuchařová se pochlubila novým bytem s luxusní kuchyní: Tohle je jeden velký sen


Hashtagy článku: #Taťána Kuchařová
zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Po náročném životním období se kráska Taťána Kuchařová konečně usazuje v novém domově a s radostí se o to podělila se svými fanoušky. Jak vypadá její nové hnízdečko a co všechno nabízí její vysněná kuchyně?

Nový začátek na Vinohradech

Taťána Kuchařová, bývalá Miss World, se po rozvodu s Ondřejem Brzobohatým rozhodla začít nový život v novém domově. Na svém Instagramu se pochlubila fotkami svého podkrovního bytu v pražských Vinohradech. Podle webu Dobré jídlo si nechala na míru vyrobit kuchyň, která splňuje všechny její sny.

Luxusní kuchyně na míru

„Pro Taťánu jsme navrhli kuchyň na míru, doplněnou vestavěným nábytkem, která perfektně zapadá do prostoru střešního bytu. Dominantou kuchyně je luxusní tenká keramická pracovní deska a nechybí ani prémiové spotřebiče renomované značky,“ uvádí tisková zpráva kuchyňského studia, které se na realizaci projektu podílelo. Kuchyně je moderní, elegantní a nabízí veškerý komfort pro každodenní vaření.

Foto: instagram.com

Sdílení radosti s fanoušky

Taťána s nadšením sdílí fotky svého nového bydlení a inspiruje své fanoušky. Její úsměv a spokojenost v novém domově jsou nakažlivé a dokazují, že i po těžkých životních zkouškách je možné najít štěstí a klid v krásném prostředí. „Jeden velký sen se stal skutečností,“ napsala k jedné z fotografií.

Inspirace pro ostatní

Taťána Kuchařová svou cestou k novému začátku inspiruje mnohé. Její příběh ukazuje, že i po obtížném období je možné najít nové možnosti a radost ze života. Její nový byt na Vinohradech, s luxusní kuchyní na míru, je důkazem toho, že sny se mohou stát skutečností, pokud se jim dá šance.

Foto: instagram.com

Závěrem

Taťána Kuchařová našla nový domov, který odráží její styl a potřeby. Sdílením tohoto úspěchu motivuje ostatní k tomu, aby také usilovali o své sny a nevzdávali se, i když čelí těžkým obdobím. Její nový byt na Vinohradech je symbolem nového začátku a naděje na lepší budoucnost.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení