Tato žena napsala status, který sdílelo 87 500 lidí! Psala o tom, co trápí mnoho z nás

Emily Bingham, americká novinářka, nasdílela na svůj facebookový profil obrázek s velice trefným textem. Příspěvek následně sdílelo okolo 90 000 lidí z celého světa!
Hashtagy článku: #Facebook
zdroj: Facebook 2x
reklama
4/5 - (3 votes)

Emily psala svůj příspěvek slovy a myšlenkami mnoha svobodných, ale kolikrát i vdaných žen.

Její slova byla očividně natolik úderná a přesná, protože se s daným problémem zotožnilo skrz své sdílení mnoho lidí po celém světě.

Mladá novinářka tímto příspěvkem upozorňuje zejména na velký problém, který v současnosti existuje a to ten, že mnoho lidí řeší druhé lidi a jejich osobní věcí, do kterých nikomu ani náhodou nic není.

Příspěvek, který Emily sdílela:

zdroj: Facebook

Nabízíme vám nyní překlad celého příspěvku do češtiny...

Emily napsala:

"Ahoj všichni!!!

Teď, když už jsem upoutala vaši pozornost touto NÁHODNOU FOTKOU Z ULTRAZVUKU, kterou jsem si našla na Googlu, chci vám jen něco říct: A to, že...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Reprodukční plány ostatních lidí ohledně plození dětí vás nemusejí vůbec zajímat. NIC VÁM DO TOHO NENÍ! Předtím, než se zeptáte mladých manželů, kdy si založí rodinu... než se zeptáte rodičů s dítětem, kdy bude mít konečně bratříčka nebo sestřičku... než se zeptáte svobodné třícatničky nebo třicátníka, kdy konečně bude mít dítě "protože víš co, hodiny tikají"... prostě zastavte. Prosím zastavte.

Nikdy nevíte, zda daný člověk nebojuje s neplodností, následky potratu nebo jinými zdravotními problémy. Nevíte, jestli někdo nemá problémy se vztahy, nebojuje se stresem nebo jen prostě není dobré načasování. Nevíte, který pár se jen rozhodl pro to, že to není teď, a pro které to "není" je už napořád. Vůbec netušíte, jaký by vaše na první pohled nevinné otázky mohly způsobit smutek, bolest, stres nebo frustraci.

Samozřejmě pro někoho taková otázka nemusí vůbec nic znamenat, ale mohu vám říct, ať už z vlastní zkušenosti nebo zkušenosti přátel a známých, že se to prostě děje.

Ať už chcete být prarodiči, máte jen "dobré rady" jako člen rodiny nebo blízky přítel, či jste jen zvědavý soused, nic vám do toho není! Jen se zeptejte, jestli je někdo z těchto otázek nadšený. Pokud se lidé chtějí o novinky ohledně dětí podělit, tak vám to řeknou sami.

Pokud jste zvědaví, tak jen seďte a nechte je to udělat po svém, ať je to jejich rozhodnutí, jestli a kdy jsou na to připraveni."

Emilyn příspěvek je určitě k zamyšlení, nemyslíte?

reklama
Pokračujte ve čtení.
4/5 - (3 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení