To tu ještě nebylo! Tento Psychopat vzal permanentně ožralého Českého bezdomovce k moři do Egypta, takový bordel jste ještě neviděli...

Před rokem jsme vás informovali o tzv. bezdomovecké reality-show, kterou natáčí postarší Youtuber Aleš Bejr, který se snaží bezdomovcům i za pomocí videí pomoci. V té době pomohl tomu, kterého přezdívá Majsner, dostat z ulice do bytu, najít mu práci.
zdroj: Youtube 2x
reklama

Tehdy jsme to označovali za zázrak...

Ovšem, co se za ten dlouhý rok nestalo, realita byla taková, že bezdomovec v bytě přečkal pouze zimu a jakmile se oteplilo vrátil se ke "svobodě" na ulici.

I přes tuto skutečnost zůstali Aleš, který si na Youtube říká Psychopat a bezdomovec Majsner přáteli.

Samotný Youtuber od té doby pomoc bezdomovcům prakticky zavrhl, svou Youtuberskou činnost směřuje daleko více k show a samotné bezdomovce dle vlastních slov momentálně "léčí" vínem a cigaretami, což jsou dvě komodity, po kterých téměř každý bezdomovec ve svém životě touží nejvíce.

Nyní vzal svého oblíbence Majsnera dokonce na výlet k moří do Egypta! Čerstvě 59letý bezdomovec, který dostal od něj tento zájezd k narozeninám, nikdy nebyl u moře. A tak zažije na stará kolena něco, co by ho před rokem snad ani v nejdivočejších snech nenapadlo!

Aleš Bejr, který se nestydí oslovit nikoho, neváhá natočit cokoliv a věčně ožralý bezdomovec s 6 promilemi v krvi, který bude mít k dispozici all inclusive bar v muslimské zemi jako Egypt? No máte se na co těšit, protože takový bordel jste ještě neviděli...

Nutno říci, že je ochranka letiště málem ani nepustila do letadla. Pod hrozbou 500 000 kč pokuty, pokud by bylo třeba kvůli nim letadlo nechat nouzově přistát, jim to však bylo nakonec umožněno. Podívejte na první díl!

Video 1 z 9

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...