Tragické záběry: Řidička kamionu visela 30 metrů nad řekou. Děsivé záběry zachytila kamera

Řidička kamionu sjela z mostu a visela 30 metrů nad řekou. Jaký byl její osudný okamžik a jak se jí podařilo přežít tuto dramatickou situaci?
Hashtagy článku: #Kamion #Řidička
zdroj: Foto: youtube.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

U amerického soudu se objevily záběry z nehody v městě Louisville, které ukazují šokující okamžik, kdy mladá řidička kamionu visela z mostu nad řekou Ohio. Nehoda, která se stala 1. března, vyvolala velký ohlas, když se ukázalo, že řidička Sydney Thomasová (26) vyvázla bez zranění.

Nehoda na Clark Memorial Bridge

Incident se odehrál na Clark Memorial Bridge, který spojuje břehy řeky Ohio ve městě Louisville. Obviněným je třiatřicetiletý Trevor Branham, který se snažil vyhnout odstavenému autu. Při tom přejel do protisměru a narazil do tahače, za jehož volantem seděla Sydney Thomasová. Sydney se snažila situaci zvládnout, ale kamion prorazil zábradlí. Návěs zůstal na vozovce, zatímco kabina s řidičkou visela ve vzduchu zhruba 30 metrů nad řekou.

Dramatické okamžiky v kabině

Záběry z kabiny kamionu, které byly předloženy u soudu, zachycují Sydney v okamžiku, kdy se její kamion ocitl v nebezpečné situaci. „Když jsem projela tím zábradlím, řekla jsem si, že to je šílený způsob, jak zemřít,“ popsala později Sydney své pocity. Modlila se a přemýšlela o tom, co bude dělat, pokud se kamion začne řítit dolů. „Říkala jsem si, že jestli to začne padat, tak musím vyskočit. Rozepnout bezpečnostní pás, otevřít dveře a vyskočit,“ uvedla Sydney.

Záchrana po 40 minutách

Naštěstí zůstala kabina s řidičkou viset a Sydney měla čas přemýšlet a modlit se, než ji záchranáři po 40 minutách dostali do bezpečí. „Někdy se modlím, ale myslím si, že bůh mě neposlouchá, ale tehdy mě slyšel,“ dodala Sydney. Její přežití bylo zázrakem, neboť podle úřadů nebylo daleko k tomu, aby se kabina zřítila do řeky.

Foto: nbc

Reakce veřejnosti a další kroky

Případ vyvolal značnou pozornost médií a veřejnosti. Obviněný Trevor Branham čelí vážným následkům za nehodu, která mohla mít fatální důsledky. Mezitím se Sydney Thomasová zotavuje z traumatu a je vděčná za svůj druhý život.

Tento incident poukazuje na nebezpečí, která mohou vzniknout na silnicích, a na důležitost dodržování bezpečnostních opatření a opatrnosti při řízení. Příběh Sydney Thomasové je varováním, ale také inspirací, že i v nejtěžších situacích je možné najít sílu a naději.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení