Trump hodil po své manželce míč, který dostal od Putina: Ta ho ale vůbec nechytila!

Během probíhajícího summitu v Helsinkách mezi Trumpem a Putinem došlo k úsměvnému momentu, když Trump hodil manželce Melanii míč. Ten mu daroval Putin z právě skončeného MS ve fotbale v Rusku.
zdroj: Youtube, Guardian News
reklama

Ruský prezident Vladimír Putin má v posledních dnech dost nabitý program, vždyť ještě včera předával zlaté medaile vítězům z Francie po finále mistrovství světa ve fotbale, které pořádalo právě Rusko.

Dnes letěl do Helsinek, kde se měl setkat s prezidentem USA Donaldem Trumpem.

V uvolněné atmosféře daroval svému americkému protějšku oficiální fotbalový míč ze skončeného MS ve fotbale. "Nyní je míč na vašem hřisti", okomentoval událost Putin, což lze chápat dvojsmyslnně - tedy tak, že příští MS ve fotbale pořáda ve společné kandidatuře právě USA a také v diplomatické úrovni vzhledem ke zlepšení vztahů mezi USA a Ruskem. A právě zlepšení vztahů mezi USA a Ruskem, které dosáhly v posledních letech bodu mrazu, měl za účel summit v Helsinkách.

Donald Trump hodil míč manželce Melanii

Trump následně hodil během tiskové konference míč své manželce Melanii, která seděla naproti. Ta ovšem míč nechytila. Celou situaci zachránil ministr zahraničí Mike Pompeo, sedící vedle ní, který letící míč zachytil a Melanii jej předal.

Tohle přátelské gesto ovšem nenašlo zalíbení u všech. Z řad někerých amerických Republikánů se trochu paranoidně ozvalo například to, že by se míč měl nechat zkontrolovat, zda v něm není odposlouchávací zařízení.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 4x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení