Tvůrci seriálového Pána prstenů hledají nepřitažlivé lidi, aby hráli skřety

Obvykle dostávají role ve filmech, či seriálech herci nebo modelky a vesměs krásní lidé. Tvůrci seriálového Pána prstenů z dílny Amazonu na to jdou z opačné strany. Potřebují záměrně nepřitažlivé lidi, aby mohli hrát skřety.
zdroj: Youtube, TheLotrTV
reklama
5/5 - (7 votes)

Castingoví agenti momentálně shánějí lidi, kteří mají být zarostlí a mít co největší počet vrásek. V seriálovém Středozemí by měli poté ztvárnit nepěkně vypadající skřety.

Podle společnosti Independent Casting, která nábor adeptů vyřizuje, splňují jejich konkrétní představy lidé, kteří "vypadají jako kožená příruční taška nebo mají trilion vrásek," píše doslova agentura.

Věková hranice nebyla určena. Uchazeč by měl mít ideálně do 152 centimetrů nebo naopak nad 198 centimetrů. Plusem jsou poté přírodně zrzavé vlasy. Odměnou je zajištěná strava po celou dobu účinkování a plat ve výši 4500 kč denně.

Seriál se dějově vrací před filmy, kde byl hlavním hrdinou hobbit Frodo. Jde o dobu takzvaného Druhého věku, který trval přesně 3441 let až do momentu, kdy byl mocný Sauron fyzicky poražen, což je vyobrazeno v úvodu Společenstva prstenu. Tvůrci jsou zavázáni, že nesmí nijak měnit dějové události z knih.

V seriálu si mimo neznámých lidí, co ztvární skřety, zahraje například i hvězda Hry o trůny Joseph Mawle.

Podívejte nyní na ukázku toho, jak skřeti vypadali ve filmu.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (7 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení