Václav Kopta leží s covidem v horečkách 39 už desátý den. Poslal vzkaz všem hlupákům

Václav Kopta bojuje již delší dobu s koronavirem a není mu vůbec do zpěvu. Poslal tak ostrý vzkaz všem, co nákazu koronavirem nesmyslně zlehčují.
zdroj: Instagram, koptavaclav
reklama
4.2/5 - (5 votes)

"Všichni kdo tvrdí, že Covid je virtuální manipulace, sloužící mocným tohoto světa k jeho ovládnutí, vzkazuju jediné: jste hlupáci a modlete se, aby se tenhle sekáč nepodíval také na vás! Všem ostatním přeju hodně zdraví a koptimismu!❤️" napsal na svém Instagramu.

Známý herec a moderátor v dalším příspěvku popsal i to, jak u něj nemoc probíhá. "Svůj včerejší příspěvek jsem napsal z těchto (a žádných jiných) důvodů:1) Je mi fakt zle 2) Do toho mi na FB kamarád pošle fundované vysvětlení, proč se tak děje - může za to Bill Gates a jakýsi Sóros, kteří za pomoci pandemie ovládnou planetu a testováním na Covid onanočipují světovou populaci. No, kdybych neměl už desátý den 39, tak se tomu zasměju," napsal Kopta.

zdroj: Instagram, koptavaclav

"Víc mě vytočil příspěvek jiného přítele (kterého si vážím?) který tvrdí, že Covid je virtuální manipulace, která všem(!) světovým politikům umožní nastolit nový řád," pokračuje v nevěřícné kritice.

"Takže mi jako nic není? Ty propocené noci, ranní zimnice - to je vlastně jenom takový Matrix? Tak proto jsem to napsal, víte? O tom, že je současná situace plná restrikcí, omezení a zákazů, politicky zneužitelná - tak o tom žádná! Ale to se zdaleka netýká pouze nás! Ale to bych zabředl do politiky a to nechci. A víte proč? Nemám ji rád...?Ozvu se až toho šmejda porazím! Buďte zdrávi❤️," zakončil svůj příspěvek Kopta.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.2/5 - (5 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení