Velké "překvapení" ve VyVolených! Vladko po 8 letech opět vyhrál a potvrdil svou dominanci u českého publika

Finále VyVolených a vlastně celá 4. řada je za námi, vítěz je stejný jako v první sérii, Vladko Dobrovodský dotáhl svůj comeback do zdárného konce a peníze jsou opět doma.
Hashtagy článku: #CZ/SK
zdroj: TV Prima
reklama

Tah televize Prima s nasazením tzv. "navrátilce" a ješte k tomu bývalého vítěze mezi ostatní "no name" účastníky byl diváky velmi kritizován. Mnozí po jeho znovuvstoupení do vily po 8 letech říkali, že show přišla o napínavost, protože vítěz je již od začátku jasný.

Nepletli se, Vladko svou dominancí drtil ostatní protihráče, a kdo se mu postavil, tomu se to krutě vymstilo, fan klub Vladka byl nemilosrdný. Jedině finalistka Pavlína byla vždy po boku Vladka a nikdy se proti němu nepostavila, a tak byla diváky "odměněna" v přímém finalovém duelu úžasnými 27%.

Vladko nám ukázal cestu, jak si velmi snadno, takřka bez potíži, dojít pro 5 milionů korun, ovšem kdo z nás je "velký Vladko", že ano?

Vladko své vítězství komentoval slovy: „Dneska už vím, že znova už bych to nedal. Bylo to mé maximum. Poslední měsíc jsem byl na dně. Dneska v pětatřiceti letech mi to už nic nevzalo. Nebyl jsem uzavřenej a vylekanej jako před lety. Jsem rád, že jsem tady byl.“

A tak jsme viděli opět plakajícího Vladka jako před 8 lety a 73% skalních diváku se rozplívalo blahem.

Co popřát staronovému vítězi? No snad jen jediné, aby svou druhou výhru "neprošustroval", tak jako tu první, aby poté nemusela Prima opět za pár let odstartovat další - 5. sérii VyVolených. Ikdyž moderátorka Tereza Pergnerová se nejednou dušovala s tím, že toto je určitě ta poslední série! No uvidíme...

Hodně štěstí Vladko!

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení