Vražedkyni Janákové měl udělat dítě vězeň z kuchyně. Podle svědka je všechno jinak

K třicetiletům odsouzená vražedkyně Petra Janáková hýbe v posledních týdnech a měsících veřejností. Zejména její porod a záhadné početí dítěte během jejího pobytu ve věznici v Hradci Králové.
zdroj: Youtube/TV Prima
reklama

Děvetadvacetiletá Janáková porodila na pomezí srpna a září. Nejprve se mělo jednat dle její výpovědi o znásilnění dozorci, ale to vyloučily testy DNA, které provedla kriminální policie.

Následně se dostala na první místo teorie o početí s vězněm - kuchařem, který tehdy roznášel jídlo. To však nyní vyloučil jiný vězeň...

"Myslím si, že je to nemožné. Vězně, který vydává jídlo, vždycky hlídá bachař," řekl Blesku bývalý vězeň, který si ve stejném vězení odpykával také svůj trest.

Okolnosti záhadného početí dítěte tak dále vyšetřují královéhradečtí policisté. Jánáková má mezitím zůstat na svobodě až do dovršení prvního roku jejího dítěte, až poté se vrátí do vězení k výkonu zbytku trestu.

To, kdo ji oplodnil však zůstává obrovskou záhadou, která zaměstnává mozek mnoha lidem v Česku. Někteří si už v diskuzích začínají myslet, že ji snad oplodnil Duch svatý.

A kdo myslíte, že to byl podle vás?

Napište nám svůj názor dolů do diskuze.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení