Vyhrál americký Survivor pro svou nemocnou mámu, doma však zažil náhlý šok

Předem vás upozorňujeme, že toto neskončí happy-endem...
zdroj: Youtube
reklama

Adam Klein (25) je čerstvý vítěz již 33. řady světově proslulé americké show Survivor (u nás se vysílá pod jménem Robinsonův ostrov), dříve známé show také pod názvem Kdo přežije nebo Trosečník.

Adam se nepřihlásil do soutěže, aby získal peníze ani pro to, aby se stal vítězem, přihlásil se proto, aby mohl udělat radost své mámě, jakožto velké fanynce této hry.

Spolu se přihlásili v roce 2014 do 29. řady s podtitulkem Blood VS. Water, tedy do řady, ve které bojovali příbuzní ve dvou kmenech proti sobě. Produkce vybrala samotného Adama až do letošní řady, to už však byla jeho mámě diagnostikována rakovina a tak svou účast velice zvažoval. Máma jej však přemluvila s tím, že jej chce vidět hrát a vyhrát její oblíbenou hru.

Adam tak vyrazil do Nikaragui, tedy do míst tak dalece vzdáleným těm, než na kterých by právě v daném okamžiku chtěl být nejvíce. Problém pro něj nebyl nedostatek jídla ani obtížné vztahy s ostatními soutěžícími, ale myšlenka, že v těchto těžkých chvílích nemůže být s mámou. Pokaždé, když vyhrál důležitou soutěž nebo našel skrytou imunitu, tak emotivně v medailoncích zdůrazňoval, že až toto uvidí máma, tak jí to určitě udělá radost.

Na finálové kmenové radě (kde volí vypadlí soutěžící celkového vítěze) se Adam velmi emotivně rozpovídal o své mámě, o tom, jak chtěli hrát původně spolu a vlastně o důvodu, že tuto hru hraje ve skutečnost po ni, aby jí udělal radost.

2 dny po finálové radě a natáčení celého Survivoru se vrátil nejrychlejším letem domů. Stihl se však s mámou již jen rozloučit, protože bohužel po 1 hodině od jeho příjezdu náhle zemřela. Nemohla tak nyní o pár měsíců později vidět to, jak získal všechny hlasy porotců v úctihodném poměru 10-0-0. Mohla tušit, že byl úspěšný, když se dostal do finálové trojky, v srdci však jistě věděla, že její poslední přání dokázal, vyhrál pro ni...

Díky Adamovu příběhu byla letošní série velice specifická, nebyla to ani tolik reality-show v právem smyslu jako spíše "real show", která naprosto ryze zasahovala do osobního života soutěžícího. Vítěz následně prohlásil, že věnuje ze své výhry (1 milion dolarů) 100 tisíc dolarů na výzkum léčby rakoviny.

autor: c

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení