Výpověď holky, která zažila nejhorší moment života! Neuvěříte jaký... nic horšího se jí v dnešní době nemohlo stát

Stala se velice smutná událost, byl to nenadálý zásah vyšší vůle. Této mladé dívce smazali administrátoři Instagramový účet, a tak kvůli tomu natočila video, kde tuto ošklivou situaci s hrůzou v očích a několika slzami děsivě popisuje.
Hashtagy článku: #CZ/SK #Trapasy #Video #Youtubeři
zdroj: Youtube 2x
reklama
5/5 - (5 votes)

Chápeme, je to tragická událost obřích rozměrů, muset žít postižený, trpět vážnou nemocí nebo ztratit nenarozené dítě je prostě hračka oproti tomu ztratit svůj Instagram!

Následně jsme se dozvěděli, že to proběhlo kvůli tomu, že napsala heslo, tam kam neměla, přičemž si myslela, že když tam jsou hvězdičky, tak je to prostě "top secret" a nikdo jej vidět nemůže.

Slečna se tedy očividně stala obětí poměrně laciného "phishingu" , kdy se docela bizarně nechala nachytat na možnost mít "fajfku" u jména.

Dle jejích slov měl tento zbabělý útok provést nějaký muž, což okomentovala autentickými slovy: "Nevíte ten stres, ty útrapy jaké jsem musela zažívat, když jsem s tím mužem bojovala o svůj Instagram."  Fňuk :(

Aby toho nebylo málo, tak si ještě posteskla, že prostě 50tis. followerů byla fakt jako síla a velký životní úspěch, a že teď se jí prakticky zbořil svět jako domeček z karet, Instagramem prostě žila. Teď to skoro vypadá, že není již pro co žít. Naštěstí lze založit účet nový... uf. Nakonec všechny s prosíkem požádala o sledování nového účtu, aby tam měla alespoň tedy těch pár tisíc followerů. Zřejmě, aby se necítila méněcenná jako nějaká instasocka s pár stovkama.

Tohle jenom ukazuje to, jak dokáže být mladá generace díky podobným sociálním sítím naprosto odtržená od realiy, někdy i lehce zdegenerovaná a vygumovaná, protože co by tato holka asi dělala, když by v jejím životě nastal skutečný problém? V reálném životě totiž věci většinou nejdou řešit založením nového účtu a opětovně nesmyslným sbíráním followerů...

AKTUALIZACE: Původní video bylo z Youtube vymazáno, záběry z něj však můžete vidět i v tomto reakčním videu v čase 1:39.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (5 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení