Nový Rytmus? Youtuber Denis Kubík se dal na dráhu rapera a láme rekordy, TRENDY i srdce své ex

O "kariéru" rapera se už snažila spousta Youtuberů, některým to přineslo milionové počty zhlédnutí, ale většinou nezklidili žádné pozitivní ohlasy. Až nyní Denis Kubík!
zdroj: Youutbe, EARTH
reklama

Denis Kubík je známý na Youtube ze svého kanálu s názvem DenisTV, nyní se však začal prezentovat jako raper EARTH. Má za sebou již dva vydané songy, první s názvem E.T., druhý se jmenuje Zlatokop.

Oba dva songy se opravdu povedli, což nebývá úplně zvykem u žádného nového interpreta, natož u songů Youtuberů, čehož jsme byli svědky již mnohokrát. Jak první, tak i druhy song se ihned umístil na první příčce Youtube trendů a trhá rekordy v počtu zhlédnutí.

Skladby spojuje velmi dobrý hudební podklad, což bývá polovinou úspěchu. Text je sice hodně divoký, první ve stylu "wanna be boss", druhý trochu zhrzený, ale v podání Denise to má šmrnc a dobrou flow.

Poslechněte první song E.T., který pojednává o bujarém mladém životě, na text se můžete podívat i na hudebním portálu HUDBO.cz.

A na závěr song Zlatokop, ve kterém to drsně schýtává Denisova expřítelkyně Markéta, která je také Youtuberkou. Markéta alias Sweet Market mu poslala také velice slušnou nálož v podobě rapového songu o tom, jak probíhal jejich vztah z jejího pohledu.

Myslíte, že může konkurovat Rytmusovi? Napište svůj názor do komentářů...

reklama
Skóre: 3.7 (74%) hlasováno 10x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení