Youtuber se před měsícem oženil s mámou kamaráda (75 let). Teď udělal další krok

Youtubeři jsou divná stvoření a slovenský Youtuber David Dobrik je toho živoucím důkazem. Ve svých 22 letech se byl schopný oženit se 75letou mámou svého nejlepšího kamaráda.
zdroj: Instagram, daviddobrik
reklama
4/5 - (4 votes)

Že by snad mělo jít o vytouženou MCBP (fanoušci Prciček jistě vědí), to se vzhledem k věku nevěsty rozhodně říci nedá.

David Dobrik je celosvětově známý Youtuber, žije v Americe, ale původem je ze Slovenska. Do podvědomí mnoha lidí se dostal se svým rozchodovým videem s Youtuberkou a TikTokerkou Lizou Koshy.

David se před měsícem oženil s Lorraine Nash, matkou svého kamaráda Jasona Nashe. Slovenského rodáka dělí od Lorraine neuvěřitelných 53 let. Ovšem, aby toho nebylo málo, rozhodl se nyní 1 měsíc od svatby pro rozvod.

Youtubeři jsou zvyklí, že pro sledovanost udělají takřka cokoliv, tohle je toho zářným příkladem.

zdroj: Instagram, daviddobrik

Slovenský Youtuber si vzal Lorraine 17.5., kdy o tom informoval na svém instagramovém profilu. "Včerejší noc jsem...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Slovenský Youtuber si vzal Lorraine 17.5., kdy o tom informoval na svém instagramovém profilu. "Včerejší noc jsem se stal nevlastním otcem svého nejlepšího kamaráda tím, že jsem si vzal jeho matku. Budu s tebou Jasone zacházet jako s vlastním, miluji tě. A teď běž vynést ty odpadky, smrdí to tu až v obýváku," napsal ke svatební fotce na Instagramu.

Včera ovšem oznámil Youtuber další krok, kterým je rozvod. "Se zlomenným srdcem vám musím oznámit, že Lorraine a já jsme se rozhodli ukončit náš romantický vztah. Usilovně jsme se snažili, ale někdy, ikdyž děláte pro toho druhého maximum, není to dost. Budeme se i nadále podporovat a zůstaneme skvělými přáteli a rodiči pro naše děti. Děkuji všem, kteří nás podporovali," uzavřel svou love story Youtuber.

Trefný komentář padl pod oznámením i od jeho kamaráda a nevlastního syna v jedné osobě Jasona: "Očekávám boj o opatrovnictví."

Jednalo se tedy celou dobu pravděpodobně o jeden z mnoha pranků, kterými jsou Youtubeři pověstní a mnozí je kvůli tomu sledují a milují zároveň. Navíc se ukázalo, že 75letá Lorraine rozhodně nezkazí žádnou srandu.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4/5 - (4 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení