Z toho se Fattymu zatřesou všechny tuky na těle! Karlos "Terminátor" Vémola ho asi vyzve na fight

Fatty Pillow, trpící nadváhou, se pustil do kritiky nejznámějšího českého fightera v MMA Karlose Vémoly. A to asi neměl dělat...
zdroj: Instagram, karlos_terminator_vemola/Instagram, fattypilloww
reklama

 

Fatty v jednom ze svých streamů komentoval nejsledovanější zápas historie českých a slovenských bojových sportů Marpo VS. Rytmus a další průběh galavečera, na kterém byl na živo v O2 aréně.

Zároveň si neodpustil kritiku směrem ke Karlosovi Vémolovi, a to se trestá!

Když jej naposledy kritizoval právě Marpo, tak jej Vémola okamžitě vyzval na zápas.

Marpo se jeho výzvě následně vysmál s tím, že v době, kdy by měl jejich zápas proběhnout, by on sám očekával, že Karlos bude již zpátky v UFC.

Čeká něco podobného i Fattyho?

FattyPillow ve své kritice narážel na dřívější prohlášení a vlastní slova Karlose Vémoly o tom, že chce jen těžké soupeře a český rybníček je pro něho už malý. Divil se tak tomu, že chce ztrácet čas nějakým českým raperem, když by mohl zápasit proti rovnocennému zahraničnímu soupeři, který by ho posunul blíž k UFC.

Za výzvou Marpovi tak dle Fattyho názoru stála určitá vypočítavost a kalkul. Vyzve ho za tuto kritiku Karlos také na zápas?

Fatty by zřejmě těžko hubnul do 84 kg, protože už se jednou o hubnutí pokoušel a příliš úspěšný nebyl. Vémola by se s ním ovšem mohl potkat v prakticky kterékoliv váhové kategorii a skončilo by to úplně stejně.

Přejme Fattymu, aby se něco takového nikdy neuskutečnilo, protože by to řečeno ve stylu oblíbené předzápasové terminologie Karlose Vémoly skončilo zcela jistě jako "druhá sekunda TKO".

Kritiku Fattyho si můžete pustit přímo na následujícím videu v čase 1:25...

reklama
Skóre: 3.7 (73.33%) hlasováno 6x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení