Zaměstnanec supermarketu záhadně zmizel před 10 lety. Teď ho našli mrtvého za mrazáky

Muži, kteří přišli rekonstruovat starý supermarket No Frills ve státě Iowa, vyděsil nález, který našli za jedním z mrazáků. Leželo zde mrtvé tělo člověka.
Hashtagy článku: #Amerika #Děsivé #Supermarket
zdroj: Google maps
reklama
4.4/5 - (7 votes)

Posléze se ukázalo, že jde o tělo mladíka, který se ztratil před deseti lety a v supermarketu tehdy pracoval.

V roce 2009 náhlasili rodiče pětadvacetiletého mladíka jeho zmízení. Pohřešovaného zaměstnance se ovšem nikdy nepodařilo najít.

Případ za policisty nyní nechtěně vyřešili pracovnící firmy, která má rekonstrukci budovy na starosti.

Jakmile odsunuli staré mrazáky, nalezli mrtvé lidské tělo, které nebylo možné identifikovat. Tělo následně policisté odeslali na pitvu, která potvrdila dle vzorku DNA, že jde o pohřešovaného mladíka z roku 2009.

Rodiče vypověděli, že se měl v době před zmizeníám chovat divně. Slyšel prý hlasy, které mu říkaly, aby jedl cukr. Měl pociťovat silný tlukot srdce, který ustál právě po konzumaci cukru. Podle jedné z teorií tedy mohly tyto vnitřní "hlasy" stát za jeho smrtí.

Je tu však i druhá teorie, kterou nastínili bývalí zaměstnanci supermarketu, kteřý už je několik let zavřený. Ti tvrdí, že se tehdy muselo lézt na mrazáky, aby se dalo dostat k věcem, co byly uskladněné nad nimi.

Tyto mrazáky byly více než tří metrové a tak tato teorie tedy počíta s tím, že mladík mohl při snaze dostat se k některé z věcí ztratit rovnováhu a spadnout za jeden z mrazáků. Jeho křík by poté přes výrazný hluk mrazáků nešlo slyšet.

"Vždy jsme měli pocit, že nikdy neopustil No Frills," řekl jeden z vyšetřovatelů.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.4/5 - (7 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení