Zdenek z Výměny manželek přišel před půl rokem o nohy. Teď věří, že se zase postaví

Zdenek z Výměny manželek přišel vinou následků autonehody o obě nohy, když boural v kamionu na dálnici D2 směrem na Bratislavu.
zdroj: TV Nova 2x
reklama

S partnerkou se do Výměny přihlásili, aby si trochu přivydělali.

Diváci si Zdenka v pořadu Výměna manželek ihned zamilovali. Působil jako pohodář a normální člověk, jakého v tomto pořadu dlouho neviděli.

Co však osud nechtěl. Zdenek havaroval na dálnici D2 krátce po odvysílání dílů v televizi, kdy v kamionu narazil do stojící kolony.

Když se po nehodě probudil z umělého spánku, čekal ho obrovský šok. Zranění byla tak rozsáhla, že přišel o obě nohy. Ani taková hrůzná událost mu však nevzala chuť žít a od té doby udělal velký progres.

Zdenek, který sice jezdil s kamionem, ale jinak je vyučený truhlář, v žádném případě nehází flintu do žita. Tráví teď hodně času ve své dílně, vyrobil pro rodinu jídelní stůl a truhlařinou by se chtěl dále živit. "To, že nemám nohy, neznamená, že tady budu sedět na zadku," poznamenal pro TV Nova.

Půl roku od nehody, po které mu byly amputované obě dvě nohy, nyní touží po jediném. Znovu se postavit. A věří, že se mu to podaří...

Ke splnění tohoto snu mu mají pomoci bionické nohy, které plánuje pořídit.  Jedno je však jisté, nepůjde o levnou zálěžitost. Přejme tedy Zdenkovi, aby mu truhlařina vynášela, případně se našel nějaký dobrodinný sponzor.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...