Žena zadržela při přepadení benzínky lupiče svými ústy. Vemte si ho, už nemůžu, řekla policii

Lidé se momentálně baví kuriózním případem přepadení benzínky v bratislavské městské části Petržalka. Šestatřicetiletá Češka se stala hrdinkou poté, co svými ústy zdržela a zároveň zadržela pachatele na místě činu.
zdroj: Pixabay
reklama
5/5 - (4 votes)

Do prostor benzínky na Panonské cestě vtrhl muž srbského původu a požadoval peníze. "Čtyřiadvacetiletý muž hrozil násilím, pokud mu zaměstnanci nevydají finanční hotovost. Muž následně na zaměstnance čerpací stanice zaútočil údery do tváře," uvedla slovenská policie.

Jednomu ze zaměstnanců benzínky se povedlo uprchnout a lupiče zamknout uvnitř. Jakmile dorazila policie, našla v zadních prostorách polosvlečeného lupiče, o kterého se pusou "starala" neznámá žena. "Vemte si ho, už nemůžu," řekla šestatřicetiletá žena policistům.

Přepadená benzínka na Panonské cestě

Čtyřiadvacetiletý muž následně kladl při zatýkání značný odpor a policie tak musela použít donucovací prostředky. Muž čelí obvinění z loupežného přepadení. Napadený zaměstnanec benzínky byl ošetřen v nemocnici.

Záhadou je ovšem samotná účast ženy z Česka na místě činu...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Záhadou je ovšem samotná účast šestatřicetileté ženy z Česka na místě činu, která na první pohled hrdinským činem pomohla zadržet lupiče. Žena se totiž měla dostat do prostorů čerpací stanice během přesunu zaměstnanců z budovy ven a tak je nejasné, proč se k něčemu takovému vůbec odhodlala.

Panují oprávněné dohady, že obětavá žena by nakonec mohla být i lupičovým komplicem.

Podívejte nyní na to, jak o celé kuriózní události informovala veřejnost slovenská policie na sociálních sítích.

Načítám...

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (4 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení