Život Chantal Poullain je jako na kolotoči: O své životní zkušenosti se podělila s Českem


Hashtagy článku: #Chantal Poullain
zdroj: Foto: youtube.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Herečka a šansoniérka Chantal Poullain vydává novou knihu, ve které sdílí své životní zkušenosti a úvahy. Jaký je obsah jejího nejnovějšího díla a co se od doby její prvotiny změnilo?

Chantal Poullain má život jako na kolotoči: O zkušenosti se podělila v nové knize

Před dvanácti lety vyšla herečce a šansoniérce Chantal Poullain (67) prvotina s názvem Chantal - Život na laně. Tento netradiční mozaikový životopis, který vznikal ve spolupráci se spisovatelkou Michaelou Zindelovou (74), získal velký ohlas a čtenáři si vyžádali pokračování. Nyní, po více než dekádě, přichází umělkyně s další knihou, která nese název Život na kolotoči.

Od prvotiny k evoluci

Chantal Poullain je známá především jako divadelní a filmová herečka, ale její umělecké aktivity sahají mnohem dál. Francouzská umělkyně je také zkušenou šansoniérkou a příležitostnou spisovatelkou. Její prvotina Chantal - Život na laně zaznamenala velký úspěch, a proto se Poullain rozhodla pokračovat ve psaní a nabídnout čtenářům nový pohled na svůj život.

Foto: youtube.com

Nová kniha: Život na kolotoči

Život na kolotoči, jak nazvala svou novou knihu, odkazuje na její šanson Carrousel, který pojednává o neustále zrychlujícím se tempu života. V této knize se Chantal Poullain dělí nejen o humorné a poetické příběhy, ale také se pouští do vážnějších úvah. Autorka se snaží čtenářům přiblížit, co se v jejím životě i uvnitř ní samotné za posledních dvanáct let změnilo a posunulo.

Milovnice života a prezidentka Nadace Archa Chantal

Chantal Poullain je nejen umělkyní, ale také velkou milovnicí života a prezidentkou Nadace Archa Chantal. Ráda se věnuje projektům, které mají smysl a pomáhají lidem. I to byl jeden z důvodů, proč se rozhodla opět pustit do psaní. Kniha je plná jejích osobitých názorů a zážitků, které mají za cíl inspirovat a povzbudit čtenáře.

Fotografie Moniky Navrátilové

Knihu Život na kolotoči doplňují fotografie Moniky Navrátilové, které jí dodávají vizuální kouzlo a doplňují atmosféru příběhů. Chantal Poullain doufá, že si čtenáři v její nové knize opět najdou to, co potřebují, a že jim její příběhy přinesou radost, inspiraci a zamyšlení nad životem.

Chantal Poullain se ve své nové knize nebojí sdílet své hluboké a osobní úvahy, které odrážejí její životní cestu plnou výzev, radostí a změn. Život na kolotoči je nejen pokračováním jejího životopisu, ale především její životní evolucí, která ukazuje, jak se umělkyně vyvíjela a co vše ji během let ovlivnilo.

Jaký vliv bude mít tato kniha na její čtenáře a jaké nové příběhy a úvahy nám Chantal Poullain odhalí? To se brzy dozvíme v její nové knize Život na kolotoči.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení