Známí herci a moderátoři zazpívali hit "Numa Numa Jej" a pobavili tím celé Česko!

Celý název písně zní Dragostea Din Tei, v jejím textu se v rumunském originále zpíva "nu ma, nu ma iei", ale pro všechny v Česku je tato píseň široko daleko známá jako "numa numa jej". Ano, mluvíme o pecce, která kolem roku 2004 zaútočila na hitpárady u nás i v zahraničí.
zdroj: Youtube, Tvoje tvář má známý hlas
reklama

V posledním díle velmi oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas si herec Robert Jašków vylosoval O-Zone, tuto volbu přijal s údivem, protože v první moment netušil, co od toho očekávat.

Později však zjistil, že bude zpívat jejich nejznámější hit...

Pro všechny moc dobře známé "numa numa jej".

Záběry chlapců mávajících rukami na křídle letadla a dokola melodicky pozpěvující pro nás vtipně znějící slůvka "numa numa jej" si pamatuje snad každý, kdo byl tehdy na světě a vnímal, co se dějě kolem.

Ono snadno zapamatovatelné a pro nás lehce záhadné "numa numa jej" přitom v překladu známená obyčejné "nebereš, nebereš mě s sebou". No a kdybyste chtěli zjistit, o čem je celý hit Dragostea Din Tei, podívejte na jeho český překlad na portále HUDBO.cz.

No a protože O-Zone byli 3, tak na to Robert Jašków nebyl sám, s vystoupením mu pomohli ještě herec Aleš Háma a moderátor tohoto pořádu Ondřej Sokol.

Podívejte nyní na to, čím pobavili celé Česko!

 

reklama
Skóre: 4.4 (87.5%) hlasováno 8x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...