Mladá Češka se honila po světě za luxusním životem, nakonec skončí kvůli pašování heroinu ve vězení v Pákistánu! (+VIDEO)

21 letá Tereza H. byla zadržena při letištní kontrole v Pákistánu, kdy v tašce převážela 9 kg heroinu. Dle svých slov o ničem nevěděla a drogy jí podstrčili. Ano, je to dost pravděpodobné, protože podle vyjádření Tereziných kamarádek z Uherského hradiště, odkud pochází, šlo o sice pěknou dívku, ale velmi naivní, která měla ráda dárečky. A na tyhle dvě věci ve výsledku doplatila...
zdroj: Youtube 3x
reklama

Tereza si chtěla žít v dnešní době moderním luxusním životem, který zpopularizovaly sociální sítě.

Na Instagramu podobně smýšlející osoby rády používají při žítí výše zmíněného životního stylu hashtag #LuxuryLife.

Takové slečny tedy nejen, že bez práce chtějí dostat koláče, ale nejlépe kabelky, šperky, značkové oblečení, pít šampaňské (tuze oblíbený je Moët) a jezdit na mnoho exotických dovolených během roku -- na oplátku jsou připravené splnit veškerá přání.

Tento #LuxuryLife tedy na jedné straně financují  většinou "byznysmeni" různých nekalých druhů podnikání jako je právě např. obchod s drogami a na druhé straně #LuxuryLife doplňují krásné, ale mnohdy naivní holky typu Terezy.

Dívka údajně dělala luxusní společnici pro bohaté klienty žijící pro nás obyčejné "staromódní" lidi v exotických a zřejmě přitažlivých destinacích jako Pákistán nebo třeba Saúdská arábie. Pokud jste boháč v zemi jako Pákistán, tak je vysoce pravděpodobné, že to bude mít dost souvislost s obchodem s drogami. To Terezu vůbec nenapadlo nebo to vůbec neřešila, měla před sebou pouze vidinu onoho #LuxuryLife.

Život se má žít naplno, žijeme len raz a vyzkoušet se má všechno...

zdroj: Youtube, Facebook

Podle těchto moderních pouček tedy Tereza vyrážela "žít život naplno" do zemí jako Pákistán. Poslední cesta se jí však hrubě nevyplatila, do kufru ji s velkou pravděpodobností přibalili 9 kg heroinu.

Tereza měla následně jako další zástavku namířeno do Abú Dhabí, na letišti v pákistánském městě Láhaur ji však přistihli s taškou plnou heroinu, což z ní udělalo pašeráka drog - to je v Pákistánu závažný zločin, mohem závažnější než u nás v Česku. Ano, jejím slovům o tom, že o pašování drog nevěděla se dá jistě i věřit. Mohlo jít o odplatu konkurenčního dealera, mohlo jít o závistivého "byznys-partnera", či o osobní pomstu samotné dívce. Tereza tak v drsném Pákistánském vězení nyní zřejmě okusí opravdu všechno...

Ovšem už samotná cesta do země, kde zákon uvádí, že člověk je vinen, dokud není jeho nevina prokázána (tedy naprostý opak našeho principu presumce neviny), je velice riskantní a nezjištění si takové zásadní informace již před návštěvou je hrubá nedbalost. Ono mnoho lidí si neuvědomuje, že výraz exotika nespočívá pouze v samotné destinaci, ale zejména v kultuře domácích obyvatel a tamějších zákonech. Natož se při tak přísném zákonu nechat namočit do obchodu s drogami a chytit při jejich pašování.

Pašování 9 kg heroinu? Dívka si dle úsměvu při výslechu s tímto obviněním příliš hlavu neláme. Otázkou je, zda si to, že již nepózuje pro fotky na Instagram a vůbec vážnost situace v daný moment, vůbec uvědomuje...

zdroj: Youtube, Facebook

Jedno pozitivum zadržení v Pákistánu pro samotnou dívku přeci jen má, kdyby ji s drogami zadrželi například v Saúdské arábii, tak by ji pravděpodobně čekal trest smrti. I v Pákistánu se uděluje za pašování drog trest smrti, ale vůči cizincům se zde běžně neuplatňuje, ti jsou většinou trestáni několika lety vězění.

Možná je to napsané moc krutě, řeknou si někteří, ale je důležité, aby si podobně smýšlející dívky uvědomily, že opravdu "není všechno zlato, co se třpití" a život není jen o tom vypadat dobře na sociálních sítí s Moëtem v ruce v nějaké exotické krajině. Takový život může být obklopen mnoha nebezpečími, které Tereza nyní zažívá a asi ještě dlouho zažívat bude...

Podívejte nyní na všechna 3 videa z jejího zadržení a výslechu.

Video 1 z 3

"Ježiši... on mě zabije!", vykřikuje Tereza na dalším videu...

reklama
Skóre: 4.8 (95%) hlasováno 8x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...