Ženy, jste opravdu hloupé, pokud pracujete! Tohle vám vzkazuje tato luxusní prostitutka (25): Nemohla bych žít s mužem, který nemá peníze...

Simone Toon je pouhých 25 let, ale přesto má o svém životě zcela jasno. Když se v mládí rozhodovala, co dál dělat, tak být štědře placeným doprovodem starších pánů (tzv. Sugar Baby), jistě nebyla její první volba. K tomuto ji dovál život sám až postupem času...
zdroj: Facebook, Simone Elizabeth/Twitter, simonetoon
reklama

Párkrát se pokoušela o normální vztah, ale to prý prostě nefungovalo a tak se rozhodla pro jiný zpúsob "vztahu". "Nyní si už nedovedu představit to, že bych někdy byla s mužem, které by nebyl úspěsný, neměl peníze a nepečoval o mě", říká luxusní společnice.

Když ji však opustil jeden oblíbený "Sugar Daddy", tak zkoušela týden pracovat, ale pak s tím zase rychle přestala, protože zjistila, že práce pro ni není to pravé ořechové. Následně ji začal trápit i osud ostatních žen, které se normálně živí prací: "Ženy, které pracují a mají úvazek třeba na celý den, tak jsou vážně hloupé. Je mnohem jednodušší způsob, jak si vydělat na živobytí...", tvrdí Simone.

Její běžný den začíná obvykle po 12. hodině, následně jde cvičit, nakupovat, do solária a na nehty. Večer se nachystá a poté vyrazí s kamarádkou na dobrou večeři nebo nějakou párty.

zdroj: Twitter, simonetoon

Sama se rozhodla být "Sugar Baby" proto, aby našla někoho, kdo bude financovat její drahý luxusní životní styl, kdy její měsíční náklady přesahují minimálně 120 000 kč. A jelikož večeře, párty, dovolené má většinou placené řekněme "all exclusive", o žádném investování není řeč, tak kromě bydlení jdou tyto finance na "krásu" a hlavně na nakupování. Simone chodí nakupovat drahé značkové oblečení, boty a doplňky každý den, ty mají její životní styl vykreslovat tak, jak jej poté prezentuje na svém Facebooku a Instagramu.

Vytvořená iluze potřeby - Lvi a ovce

Při takovém šíleném způsobu nakupovaní však nejde už ani o čistý materialismus, ale pouze o jakousi iluzionární potřebu, ve které ta daná osoba vidí mnohem větší hodnotu než jaká objektivně ve skutečnosti je. zdroj: Twitter, simonetoonTa hodnota je pouze v iluzi, pouze v hlavě dotyčného, pouze v té myšlence, že má něco "víc" s stím, že se dostaví od okolí žádaný obdiv nebo žádaná závist (ano i závist druhých dělá některým na duši dobře) - a za takovou iluzi někteří neváhají vyplatit nemalé sumy.

Poté jsou tu lidé jako slečna Simone, kteří pro naplnění takové potřeby udělají doslova vše a rezignují přitom na všechny morální zásady a zdravý rozum - souvisí to nepřímo i s jistou iteligencí dané osoby. Je opravdu rozdíl jestli žena dělá prostitutku skrz to, aby se uživila - měla na nájem, jídlo atd, případně uživila své dítě, kdy to dělá z důvodu, že prostě nic jiného neumí a nějak se živit musí a nebo na druhé straně ta žena, která si tímto financuje svůj drahý životní styl založený na různých iluzionárních potřebách, které ve skutečnosti nepotřebuje a na iluzi jakéhosi "úspěšného života".

(zdroj obrázku: Twitter, simonetoon)

Tuhle iluzi následně velmi přiživují sociální sítě, zejména Instagram, který funguje ostatně pro tyto jedince jako dokonalá prezentace svého iluze plně dokonalého životního stylu. Tato iluze "úspěšného života" je přiživována vzrůstajícím počtem "followerů" (o tom, jaká je to například srdcervoucí ztráta o ně přijít, jsme vás informovali v tomto článku),zdroj: Twitter, simonetoon kteří poté takový život na vysoké noze plný iluzí lajkují, kdy si ve své hlavě začínají pomalu podobné iluzionární hodnoty vytvářet (jako inspiraci) a zároveň při tom dotváří dokonalý smysl takových iluzí v hlavě dotyčného (zjednodušeně řečeno uzavírá se kruh od vzniku iluze až po naplnění potřeby) - přitom jde v tomto příkladu jen o pouhé lajky, které jsou většinou stejně od lidí z druhého konce zeměkoule a nepředstavují tak žádnou reálnou hodnotu. Ti, kteří se poté nechají strhnout a rovněž spadnou do této pavučiny iluze, následně tento styl kopírují. Pokud si tedy myslíte, že s předraženými iPhony, LV kabelkami, apod. se z vás stávájí životně úspěšní "lvi nebo lvice", vězte, že daleko spíše máte blíž k těm "ovcím", protože v takovém případě jediným a opravdovým lvem je daný výrobce, který ve vás dokázal vzbudit tuto iluzi potřeby, kterou jste společně s ostatními spolkli (zaplatili) i s navijákem (s tučnou marží).

(zdroj obrázku: Twitter, simonetoon)

Ale dost filozofování a zpátky k slečně Simone, zarážejícím je to, že na videu, na rozdíl od filtrem několikrát projetých fotek, ve svých 25 letech vypadá na pěkných 40. Jde tedy vidět, že tento neuspořádaný životní styl se na ní výrazně podepisuje. Má za sebou dokonce již několik plastických operací a s finančními možnostmi jejích "Sugar Daddies" budou jistě další následovat. Podívejte nyní na to, jak svůj životní styl sama popisuje...

autor: c

reklama
Skóre: 3.7 (73.33%) hlasováno 3x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení