Hledala skrz seznamku milionáře, na oplátku nabízela svou krásu: Odpověď od jednoho byznysmena ji však dostala do kolen!

25letá žena umístila inzerát na seznamku, kde krásné dívky hledají úspěšného, bohatého muže a úspěšní, bohatí muži hledají krásnou mladou dívku.
zdroj: Flicrk.com/luca-esposti - Luca Esposti / bulWar.cz
reklama

Dívka to však vzala trochu za jiný konec, protože jak se ve výsledku dozvíte, svou krásu a sebevědomí naprosto přecenila. Netušila, co za odpověď ji jeden byznysmen napíše!

I u nás se najdou podobné milionářské seznamky, ovšem požadavky v takových cenových relacích pusobí v našich končinách mnohdy spíše jen úsměvně...

Dívka napsala tento inzerát

"Budu upřímná s tím, proč jsem tady. Tento rok budu mít 25 let. Jsem velmi atraktivní, mám styl a dobrý vkus. Chtěla bych se vdát za muže, který vydělává 500 tisíc dolarů a více za rok. Možná si myslíte, že jsem chamtivá, ale tady v New Yorku je roční plat okolo 1 milionu dolarů považován ze střední třídu a já nechci být chudá.

Mé požadavky nejsou tak vysoké, je na těchto stránkách někdo, kdo má roční příjem alespoň 500 tisíc dolarů? Nebo jste už všichni ženatí? Chci se zeptat: Co bych měla udělat, abych se vdala za jednoho z vás?

Všichni se kterými jsem randila, vydělávali jen okolo 250 tisíc dolarů a vypadá to, že tohle je můj vrchní limit.

Mohla bych se pokorně zeptat na pár otázek?

1.Kde se vy boháčí nejčastějí stýkáte? (prosím napište jména a adresy barů, restaurací, posiloven...)

 

2.Na jaký věk mužů se mám zaměřit?

 

3.Proč většina manželek takových boháčů vypadá vzhledově jenom průměrně? Potkala jsem několik dívek, které vypadala hrozně, ale vdaly se za velmi bohaté muže.

 

4.Podle čeho se rozhodujete, jestli žena bude vaší milenkou nebo manželkou? (můj cíl je být manželkou)

Zdraví krásná slečna"

 

Na inzerát odpověděl výkonný ředitel jedné z nejznámějších a největších bank v Americe

"Milá krásná slečno,

s velkým zájmem jsem si přečetl vaši zprávu na fóru. Domnívám se, že více žen píše takové inzeráty. Dovolte mi, abych analyzoval situaci z hlediska investic...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Na tento inzerát ji odpověděl výkonný ředitel jedné z nejznámějších a největších bank v Americe...

"Milá krásná slečno,

s velkým zájmem jsem si přečetl vaši zprávu na fóru. Domnívám se, že více žen píše takové inzeráty. Dovolte mi, abych analyzoval situaci z hlediska investic.

Můj roční příjem je vyšší než 500 tisíc dolarů, splňuji tedy přesně vaše požadavky a doufám, že každý věří, že tu neztrácím čas. Z pohledu obchodníka vám řeknu, že by bylo velmi špatným rozhodnutím si vás vzít za manželku. Vysvětlení je velice jednoduché, nechte mě to objasnit.

Dejme detaily stranou, o co vy se snažíte, je udělat výměnný obchod "krásy" za "peníze": Osoba A nabízí krásu a osoba B za ni platí, jasné a férové. Ovšem je tu jeden velký problém, vaše krása bude postupně časem mizet a mé peníze by bez žádných racionálnách důvodů mizely také. Faktem totiž zůstává, že můj příjem může rok od roku ještě více růst, ale vy nemůžete být rok od roku hezčí.

Proto z pohledu ekonomiky já jsem rostoucí aktivum a vy jste odpisové aktivum. Nejedná se zde však o normální znehodnocení, ale o exponenciální znehodnocení. Pokud je tedy krása vaše jediné hodnotné aktivum, tak za 10 let bude vaše hodnota mnohem nižší.

Je to jako na Wall Street, každý obchod má svou pozici, i randění s vámi má svou "obchodní pozici". Proto v případě, že by vaše tržní cena klesla, budu vás jako správný obchodník muset prodat...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Je to jako na Wall Street, každý obchod má svou pozici, i randění s vámi má svou "obchodní pozici". Proto v případě, že by vaše tržní cena klesla, budu vás jako správný obchodník muset prodat. Vlastnit takové aktivum nadále totiž nedává smysl. Totéž platí i pro manželství, které byste tolik chtěla. Může to takto možná vypadat krutě, ale nejlepším řešením aktiva, které se takto velmi rychle znehodnocuje, je prostě ho prodat nebo "pronajmout".

Každý muž, který vydělává okolo 500 tisíc dolarů, totiž nemůže být hlupák. Takže se s vámi můžeme potkávat, ale nikdy si vás nevezmeme za manželku. Moje rada tedy zní, ukončete takovéto hledání nápověd, jak ulovit boháče. Nemarněte takto čas a zkuste si najít vlastní způsob, jak vydělat 500 tisíc dolarů. Budete tak mít větší šanci zbohatnout, než ulovit nějakého bohatého hlupáka.

Doufám, že moje odpověď byla užitečná."

Ano, bohatí lidé, kteří nezbohatli díky "povolání: syn", jsou většinou bohatí právě díky tomu, že nejsou hlupácí - a vydržovat za manželku zlatokopku nemá žádný smysl, protože s takovou holkou si může každý boháč snadno jen užít a vyjde ho to výhodněji...

reklama
Skóre: 4.4 (87.5%) hlasováno 16x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení