Aktivismus Gretě Thunberg svědčí. Podle posledních fotek je z ní téměř modelka

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Sedmnáctiletá Greta Thunberg má v současnosti mnoho nápadníků, a to nejen z řad ekologických organizací. Mluvíme tu zejména o zájmu chlapců jejího věku, kdy se do ekologické superstar dokázal již nejeden z nich zamilovat.
reklama
4.6/5 - (10 votes)

Mnoho vrstevníků vyjadřuje na internetu svou touhu randit se světovou bojovnicí za lepší klima. Jenže všichni mají smůlu, museli by buď zastavit znečišťování planety, a nebo zcela vymazat vlastní uhlíkovou stopu, aby si jich Greta všimla. A to je, řekněme si na rovinu, práce pro pořádného Supermana.

Láska ke Gretě se dá pochopit, protože na několika posledních fotografiích se mladá švédská aktivistka představila v opravdu dobrém světle. Kdekdo by si ji mohl splést s modelkou.

Ať už Gretu milujete nebo ne, nedá se jí upřít um, kterým zaujala spoustu médií, světových osobností a nebála se vynadat všem politikům světa.

"Byla jsem taková ta zakřiknutá dívka, která sedí v rohu a nikdo si ji moc nevšímá," přiznala nedávno Greta v jednom z rozhovorů. A tak se dá hovořit o tom, že ji aktivismus opravdu svědčí, i když se občas jedná o Don Quijotský boj s větrnými mlýny.

To, že jí poslední měsíce, kdy se dala do boje za řešení klimatické krize, pomohly, potvrdil i její otec. "Vidím, že Greta je šťastná, když to může dělat. Viděl jsem ji předtím, jaká byla. Myslím to, že s nikým nepromluvila, jedla jen doma. Nyní je jako všichni ostatní. Není obyčejná, je speciální a slavná. Pro mě je ale nyní jako ostatní děti," svěřil se Svante Thunberg.

V poslední době na svém Instagramu Greta ukázala několik fotografií, ze kterých mnoho chlapců nemůže spustit oči. Můžete se na ně podívat nyní v galerii.

Myslíte, že by Greta uspěla jako modelka?

1

Obrázek 1 z 11

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.6/5 - (10 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení