České přední královny odhodily všechno: Nováková, Slováková a Krainová se toho nebojí


Hashtagy článku: #Krainová #Nováková #Slováková
zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

České krásky odhodily svůj stud a také svršky. Své sledující na sociálních sítích potěšila a překvapila Sandra Nováková, která sdílela pořádně žhavý snímek. Pozadu nezůstala ani Nela Slováková, jež ukázala svou božskou vymakanou postavu. Přidala se i Simona Krainová, která si užívá relax v lázních.

Žhavé snímky Sandry Novákové

Herečka Sandra Nováková se rozhodla potěšit své fanoušky na Instagramu a sdílela žhavý snímek, který jim doslova vyrazil dech. Sandra se nebojí ukázat své oslnivé křivky a její odvážná fotografie sklidila vlnu obdivu.

Foto: instagram.com

Namakaná Nela Slováková

Nela Slováková, známá svou nebojácností, předvedla svou dokonalou postavu ve spodním dílu plavek. Na fotce vyniká její pevný zadeček a vypracovaná záda. "To je v čoudu, jak vypadá jednoduše ta fotka. Bylo to vysoký, tvrdý, hrbolatý a myslela jsem, že se zabiju, ale přece i přes plot skočím pro hezkou fotku, ne?" vtipkovala Nela u svého příspěvku.

Foto: instagram.com

Božská Simona Krainová v lázních

Simona Krainová si užívá relaxaci v lázních a své fanoušky provokuje pikantními snímky bez plavek. "Je to tady paráda, kdo se přidá?" napsala na sociálních sítích. Simona nejdříve zapózovala zepředu a poté i zezadu, což vyvolalo u jejích sledujících velký zájem. Krainová svou famózní postavou okouzlila mnohé a její fotografie dokazují, že umí být smyslná a zároveň decentní.

Foto: instagram.com

Simona Krainová na OnlyFans

Svými smyslnými fotografiemi ukazuje Simona Krainová vše, ale nic. I když předvádí své tělo v plné kráse, její fotografie neodhalují nic nevhodného. Peprnější snímky si Krainová nechává pro své sledující na platformě OnlyFans, kde patří k jedničkám.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení