Český Floyd byl v rauši. Před příjezdem policie knokautoval sám sebe ranou do hlavy

Nedávný zákrok policistů v Teplicích na viditelně psychotropně omámeného muže, který posléze zemřel v sanitce, vzbudil na internetu velké ohlasy.
zdroj: Twitter 4x
reklama
5/5 - (2 votes)

Některým zákrok policistů v Teplicích připadal podobný jako ten před rokem na George Floyda v Americe, kterému policista Dereck Chauvin klečel dlouhé minuty na krku a nyní je souzen za vraždu. To ale není pravda, nejedná se o "českého George Floyda", protože soudní pitva ukázala předávkování amfetaminem.

To, že byl muž v rauši je očividné už z tohoto prvního videa, které zveřejnila policie pár dnů po zákroku. Dalo by se říct, že muž nebyl téměř vůbec při smyslech, kdy se vzpouzel ze země a několikrát udeřil rukou do stojícího auta.

Nyní se však na internet dostalo ještě nové video z Teplic...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Nyní se však na internet dostalo nové video z Teplic, na kterém je vidět pokračování původně zveřejněného videa policií z jiného úhlu. Po úderech rukou udeří muž pomateně ještě dvakrát do auta hlavou a poté se skácí k zemi.

Policistům byl některými lidmi zákrok za pomoci zakleknutí vyčítán, ale tito by si měli uvědomit, že jakýkoliv člověk pod silným vlivem psychotropních látek je abnormálně silný a navíc necítí bolest jako normální člověk, proto není jednoduché takového člověka zpacifikovat a je nutné přistoupit i k zakleknutí. Komunikace s takovým člověkem, který je mimo realitu, je pak téměř nemožná.

Možná byl zákrok policistů jedním z několika faktorů, který v konečném důsledku vedl ke smrti muže z Teplic, ale jedno je jisté - zdravý člověk, nepožívající žádné psychotropní látky, by tento zákrok bez problému přežil.

Podívejte nyní na video, ve kterém se muž před příjezdem policie sám knokautoval ranou do hlavy o stojící auto.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (2 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení