Český biolog Flegr dostal nabídku zahrát si hlavní roli ve filmovém zpracování Ricka a Mortyho

Producenti Hollywoodu se dohodli na filmovém zpracovaní oblíbeného animovaného seriálu Rick a Morty, který je ve světě obrovským hitem. Produkce Universal Studios v současné době řeší, koho obsadit do hlavních rolí. Jednu z hlavních postav by prý mohl hrát český biolog Jaroslav Flegr, který je pro tuto roli přímo ideální.
Hashtagy článku: #Zábava
zdroj: Facebook/Youtube
reklama
5/5 - (2 votes)

Milovníky amerického animovaného seriálu Rick a Morty jistě potěšilo, že se tento sci-fi fenomén dostane v příštích letech na velké plátno. Příběh seriálu popisuje šílené příhody vědce Ricka Sancheze a jeho vnuka Mortyho, kteří společně putují časem a vesmírem a jejich příběhy zacházejí v mnohých případech za hranice bizáru.

Zajímavostí je jistě to, že se hollywoodští producenti ze studia Universal Pictures rozhodli najít herce pro připravovaný film právě v Česku. Zatímco o roli Mortyho už je dávno postaráno. Bude ho údajně hrát známý herec Jiří Mádl, tak o roli šíleného vědce se stále spekuluje.

Nabídku zahrát si Ricka dostal oblíbený český vědec Jaroslav Flegr, který se v posledních měsících v českých médiích pravidelně vyjadřuje ke koronaviru. České zastoupení filmového studia Universal médiím sdělilo, že o Flegra mají doopravdy zájem a na stole mu stojí pohádková smlouva na nekřesťanské peníze.

Podle ověřených zdrojů však parazitolog Flegr na tuto nabídku zatím nereaguje. My samozřejmě doufáme, že to vyjde, protože na světě neznáme nikoho jiného, kdo by se na tuto roli hodil více.

Jedná se o zprávu, která by sice mohla být pravdivá, ale není. Zcela pochopitelně tak jde o článek z rubriky fake news. Sdílíte ho na vlastní nebezpečí.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (2 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení