Charlotte Štiková přiznala závislost na drogách: Co dělá nyní dcera Moniky Binias nyní


zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Českou veřejnost nedávno zaskočily snímky Charlotte Štikové (27), na kterých vypadá jako feťačka. Již delší dobu se spekulovalo, že se Charlotte dostala do špatné společnosti a vede bouřlivý život. Její matka Monika Binias přiznala, že Charlotte bojuje se závislostí na drogách. Jak se nyní Charlotte daří a co říká na svou minulost?

Charlotte Štiková a její bouřlivý život

O tom, že Charlotte Štiková vede velmi bouřlivý život, se spekulovalo již delší dobu. „Není na tom dobře, všichni jí chtějí pomoci, ale ona o to asi nestojí,“ svěřil se zdroj Expresu, který si nepřál být jmenován. Kromě závislosti na drogách byl Charlotte také obviněna z nekalého byznysu, kdy na sociálních sítích nabízela značkové oblečení, ale zákazníkům je nikdy nedoručila.

Šokující fotografie a přiznání závislosti

V polovině dubna se do několika redakcí, včetně Expres.cz, dostaly šokující fotografie, na nichž Charlotte vypadá jako drogově závislá. Její matka Monika Binias přiznala, že Charlotte bojuje se závislostí na drogách. „Nejsme u konce. Tito lidé mají období nahoru a dolů. Impuls k úplnému očištění musí přijít oni sami. To nám řekl pan primář v Bohnicích. Teď máme období, kdy jdeme nahoru,“ popsala Binias.

Charlotte svou závislost přiznala i v rozhovoru pro deník Blesk. „No, abych řekla pravdu, o trávu se nejednalo. Bylo to v klubu, kam jsem často chodila. Ze začátku to bylo ze zábavy, pak se to ale zvrhlo,“ uvedla.

Nový začátek v květinářství

Aktuálně Charlotte pracuje v nejmenovaném květinářství v centru Prahy. Fotoreportéři Expresu ji během pracovního dne zachytili, jak přenáší tabuli na ulici a uklízí v obchodě s květinami. Během volných chvil si lakovala vlasy a zašla si také na cigaretu. Na některých fotkách má na sobě kapuci, na jiných rudou paruku. Podle zdroje blízkého Štikové je Charlotte se svými vlasy nespokojená a raději nosí paruky. „Své vlasy má zničené z bouřlivého životního stylu. Ostříhala si je a nechává znovu narůst, takže nosí pořád paruky,“ uvádí zdroj.

Důvody pádu a naděje na zlepšení

Monika Binias uvedla, že jedním ze spouštěčů bylo podvázání žaludku. „Těch spouštěčů bylo víc, ale hlavní byl ten, kdy šla na operaci žaludku a myslela si, že jí patří svět. Setkala se pak se špatnými lidmi,“ řekla nedávno Monika.

Charlotte Štiková se snaží začít nový život, ale cesta k úplnému očištění je ještě dlouhá. Přesto je naděje, že se dokáže vrátit na správnou cestu a znovu najít rovnováhu.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení