Chcete být Youtuberem? Nejúspěsnější Youtuber Jirka Král má pro vás RADU NAD ZLATO!

Youtubeři už dávno nejsou jen nadšenci, či pro některé podívíni za kamerou ve svém pokojíčku. Ti úspěšní jsou v dnešní době influencery s velkým internetovým vlivem a zároveň velkými byznysmeny. Není tedy divu, že mnoho dětí má za sen právě to "stát se Youtuberem".
zdroj: Instagram, Jirka Král
reklama
3.4/5 - (7 votes)

Dříve chtěli být děti mechaniky nebo zdravotními sestřičkami, později právníky nebo účetními. Dnes sní děti o tom, že budou Youtubery, či Youtuberkami a bude je sledovat spousta lidí, tak jako oni sledují své současné idoly.

Je však v dnešní době ještě možné kvalitním obsahem vybudovat základnu fanoušků nebo je Youtuberství již za zenitem?

Tomu, že by Youtuberství mohlo být za svým vrcholem napovída to, že před nedávnem ukončil svou Youtube "kariéru" česká Youtuberová jednička Jirka Král, který měl přes milion sledujících fanoušků.

Dalšími nepříznivými faktory je vysoká konkurence a zároveň klesající přijmy z reklam. Konkurenci na Youtubu dlouhou dobu válcovala kontroverzní tvorba, kterou například dělal MikeJePan. Ovšem, ikdyž odhlédneme od toho, že jeho tvorba byl odpad, tak ani tohle není cesta, protože pokud začnete tvořit něco podobného, tak se dočkáte stejného konce a.k.a MikeJeBAN.

V současnosti je tak daleko jednoušší a dost možná i finančně výhodnější stát se Instagram influencerem, než být hojně sledovaným Youtuberem.

Ostatně v Show Jana Krause se o něčem podobném nechal slyšet i Jirka Král, který v čase 13:48 následujího videa řekl radu nad zlato pro všechny mladé Youtubery, kteří by chtěli s touto činností nyní začít.

reklama
Pokračujte ve čtení.
3.4/5 - (7 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení