Dagmar Havlová se zúčastnila Svatojakubské poutě: Ukázala svoji pravou tvář bez make-upu

Dagmar Havlová, herečka a bývalá první dáma, je známá svou elegantností a dokonalým vzhledem. Její Instagram profil je plný zářivých fotek plných glamouru a krásy. Nicméně nedávno se fanoušci dočkali změny, kdy Dagmar ukázala svou autentickou stránku. Jaké výzvy překonala na Svatojakubské pouti a jaké reakce vyvolal její upřímný příspěvek?
Hashtagy článku: #Dagmar #Havlová
zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
2.5/5 - (2 votes)

Dagmar Havlová, herečka a bývalá první dáma, je známá svou elegantností a dokonalým vzhledem. Její Instagram profil je plný zářivých fotek plných glamouru a krásy. Nicméně nedávno se fanoušci dočkali změny, kdy Dagmar ukázala svou autentickou stránku.

Na dlouho plánované Svatojakubské pouti do Santiaga de Compostela Dagmar odvážně sdílela své osobní zážitky. Ve videu zveřejněném na Instagramu jsme viděli herečku promočenou a promrzlou v deštivém počasí. Napsala k tomu: „Moje dlouho plánovaná pouť do Santiaga s deštěm…“

Foto: instagram.com

V krátké zprávě pro fanoušky popisuje své pocity: „Stojím na mostě v Ponte de Lima a dost tady fouká. Ten most je velmi starý, středověký a město je také velmi krásné, jen škoda, že je tu tak větrno…“

I přes nepříjemnou situaci Dagmar zůstává statečná a s humorem přistupuje k nepříjemnostem, které ji na cestě potkaly.

Foto: instagram.com

Svatojakubská pouť je známá svou náročností a schopností prověřit fyzickou i psychickou odolnost poutníků. Dagmar Havlová tímto zážitkem ukázala, že se nebojí nových výzev a je ochotna překonat i nepříjemné momenty.

Její příspěvek na Instagramu získal mnoho pozitivních reakcí od fanoušků, kteří si cení její upřímnosti a odvahy. Dagmar Havlová se tak stává inspirací pro všechny, kteří touží prozkoumat nové cesty a překonat překážky na své životní pouti.

Pokračujte ve čtení.
2.5/5 - (2 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení