Další skandál s Czech Castingem. Muž pil kávu, zatímco jeho přítelkyně dováděla vedle

Skandál s Czech Castingem hýbe v posledních týdnech Českem, potom co policie zadržela 9 lidí z produkčního týmu, kterým nyní hrozí až 12 let vězení. Jenže skandálů má a měl Czech Casting mnohem víc.
Hashtagy článku: #Česko
zdroj: Archív
reklama
4.5/5 - (8 votes)

O razii policie v sídle Czech Castingu jsme vám psali již v tomto článku. Jeden skandál se však odehrál již v roce 2014. Tehdy osmadvacetiletá Petra dorazila stejně jako spousta jiných dívek do sídla Czech Castingu nafotit fotky. Akorát s tím rozdílem, že vzala s sebou i přítele Tomáše.

Tomášův příběh je nezáviděníhodný

Když Petra obdržela pozvánku k focení, Tomášovi se něco nelíbilo a řekl, že pojede s ní. "Přišli jsme a Petru si vzali stranou, ten herec, co je v tom castingu za kamerou a ta dívka, která je zpovídá.

Řekli mi, že jdou vyplnit dotazníky a připravit Petru na focení a já ať si dám mezitím kávu. Do luxusně vybavené kuchyně mě odvedla hezká blondýna a udělala mi kafe. Chtěla si pořád povídat, což mi bylo už ze začátku divné," popsal Tomáš situaci po příchodu.

Petra dováděla ve vedlejším pokoji s cizím mužem

Jeho obavy se záhy naplnily. "Uběhla zhruba půl hodina, kafe jsem měl už vypité a blondýna pořád povídala a povídala. Cítil jsem se jako blbec a myslel na to, co asi Petra teď dělá. Představoval jsem si, jestli to třeba s někým teď nedělá.

V tu chvíli jsem uslyšel...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

"Uběhla zhruba půl hodina, kafe jsem měl už vypité a blondýna pořád povídala a povídala. Cítil jsem se jako blbec a myslel na to, co asi Petra teď dělá. Představoval jsem si, jestli to třeba s někým teď nedělá. V tu chvíli jsem uslyšel hekání, ale řekl jsem si, že už mě z té žárlivosti asi jen hrabe," zmínil Tomáš.

"Po hodině přišli všichni, že už je konec. Že to bylo jen takové promo a ať ještě Petra podepíše nějaký papír. Ta si ho ani nepřečetla a rovnou podepsala.

To mě naštvalo, později jsem jí to vyčítal, že podepisuje něco, co vlastně ani nečetla. Za celou tuhle akci vyinkasovala 500 korun a šli jsme domů," dodal.

To nejhorší teprve přislo

"Asi po takových čtrnácti dnech mi na Facebooku dorazil odkaz na video Czech Castingu od jednoho kamaráda a v něm stálo: Hele, koukej, tvoje holka točí... Bylo to video, které natočila v té vile tenkrát, zatímco já jsem seděl jen pár metrů vedle.

Bylo mi smutno a zároveň na zvracení. V té době jsme byli navíc i zasnoubení a já jsem se kvůli ní vzdal hodně věcí," zakončil Tomáš svou negativní kapitolu v životě.

Podívejte i na videorozhovor s mužem, který stojí v Czech Castingu za kamerou.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.5/5 - (8 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení