Další skandál s Czech Castingem. Muž pil kávu, zatímco jeho přítelkyně dováděla vedle

Skandál s Czech Castingem hýbe v posledních týdnech Českem, potom co policie zadržela 9 lidí z produkčního týmu, kterým nyní hrozí až 12 let vězení. Jenže skandálů má a měl Czech Casting mnohem víc.
Hashtagy článku: #Česko
zdroj: Archív
reklama

O razii policie v sídle Czech Castingu jsme vám psali již v tomto článku. Jeden skandál se však odehrál již v roce 2014. Tehdy osmadvacetiletá Petra dorazila stejně jako spousta jiných dívek do sídla Czech Castingu nafotit fotky. Akorát s tím rozdílem, že vzala s sebou i přítele Tomáše.

Tomášův příběh je nezáviděníhodný

Když Petra obdržela pozvánku k focení, Tomášovi se něco nelíbilo a řekl, že pojede s ní. "Přišli jsme a Petru si vzali stranou, ten herec, co je v tom castingu za kamerou a ta dívka, která je zpovídá.

Řekli mi, že jdou vyplnit dotazníky a připravit Petru na focení a já ať si dám mezitím kávu. Do luxusně vybavené kuchyně mě odvedla hezká blondýna a udělala mi kafe. Chtěla si pořád povídat, což mi bylo už ze začátku divné," popsal Tomáš situaci po příchodu.

Petra dováděla ve vedlejším pokoji s cizím mužem

Jeho obavy se záhy naplnily. "Uběhla zhruba půl hodina, kafe jsem měl už vypité a blondýna pořád povídala a povídala. Cítil jsem se jako blbec a myslel na to, co asi Petra teď dělá. Představoval jsem si, jestli to třeba s někým teď nedělá.

V tu chvíli jsem uslyšel...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 4.5 (90%) hlasováno 8x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení