Policie zaklekla na Czech Casting. Jedné dívce bylo během natáčení 17 let

Policie provedla v minulém týdnu razii v sídle známého Czech Castingu. Na policii vypovídalo 18 dívek. Jedné z nich mělo být během natáčení pouhých 17 let, což už samo o sobě značí pro pachatele velký problém. Podle nich navíc ženy do natáčení častokrát nutili.
zdroj: Archív
reklama
4.9/5 - (28 votes)

Policie vzala do vazby 9 lidí z produkčního týmu, kterým nyní hrozí až 12 let vězení. V sídle Czech Castingu mělo podle výpovědí dívek docházet k psychickému i fyzickému nátlaku a zastrašování pod hrozbou obrovských pokut, pokud nedojde k natočení videa.

Ženy, které přišly původně na nabídku focení, byly přinucené podepsat smlouvu s pokutou 200 000 kč v případě, pokud nenatočí "umělecké dílo", které je předmětem smlouvy, nebo se budou domáhat jeho nezveřejnění.

Samozřejmě by si měl každý pečlivě přečíst, co podepisuje, ale cizí prostředí, přesila produkčního týmu a psychický nátlak udělají své a tak není divu, že scénku natočila i spousta takových žen, které by to normálně neudělaly.

Muž za kamerou

Možnou pomyslnou poslední kapkou bylo pro ženy a kriminalisty to, když se začal "muž za oponou", který si ženy bral na gauči do péče, vychloubat v několika internetových videích a spolu s kamarády se začal ženám, které natočily video, aniž by se z nich poté staly profesionálky v oboru, vyloženě vysmívat.

Muž za kamerou alias...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Muž za kamerou alias Alekos a.k.a. Aleš z Ostravy, který se do té doby dlouhou dobu držel v pozadí a nechtěl vyřejně vystoupit, jako kdyby během posledních měsíců odhodil poslední zábrany studu a to se mu stalo dost možná osudným.

Podívejte nyní na video, ve kterém Alekos vypráví o své práci na gauči a o tom, jak to probíhalo z jeho pohledu.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.9/5 - (28 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení