Definitivní konec světa za dveřmi? Vědci prý mají 3 jasné důkazy

Skutečný konec světa? Podle vědců nás už za necelý měsíc čeká další konec světa. Tomu, že vše skončí mají svědčit i události, které v posledních měsících naši Zemi postihli.
Hashtagy článku: #Šokující
zdroj: Youtube
reklama

Koncem listopadu zazněl v městě York zvuk historického rohu Gjallar, po kterém odbornící na severskou mytologii začali odpočítavat přesně 100 dní do konce světa. Předcházet mu má krutá zima. Je pravdou, že poslední dny se ochladilo brrr.

Dalším signálem mají být velké boje, které propuknou po celém světě. Vlk Skoll pohltí slunce a jeho bratr Hati zase měsíc, což způsobí, že z nebe zmiznou hvězdy a Země bude uvrhnuta do temnoty.

Vědci zaměřující se na severskou mytologii dokonce vypočítali přesné datum, které má nastat 22. února. V tento den vlk Fenrir zabije boha Odina.

Zemi postihnou zemětřesení, hladiny moří se zdvihnou, nastane potopa, obloha bude plná jedu a náš svět, jak ho známe, navždy zanikne.

Odbornice na severskou mytologii, Danielle Daglan, pro Mail Online uvedla, že konci dle této teorie nasvědčují nedávné události. Živým důkazem mají být přesně tyto:

1. Zmiznou všechny hranice

Legenda hovoří, že před koncem všechny existující hranice zaniknou. Rozpadávající se hranice by se dali podle Daglan přirovnat k "k období internetu, kdy můžeme...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 4 (80%) hlasováno 13x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...