Dominik Feri utekl do zahraničí. Cestující ho vyfotil na palubě letadla

Dominik Feri se měl v minulosti dopustit obtěžování několika žen. Poté, co tento skandál propuknul naplno, složil poslanecký mandát, vyklidil kancelář a ostříhal si své nápadné afro. Nyní před všemi problémy utekl do zahraničí.
Hashtagy článku: #Dominik Feri
zdroj: Wikipedia
reklama
5/5 - (1 vote)

Spekulovalo se o tom, že se Dominik Feri ostříhal z důvodu, aby jej bylo hůře poznat. I tak však bývalého poslance TOP 09 vyfotil jeden spolucestující v letadle.

Sledovanou kauzu Feriho sexuálního obtěžování již začala řešit i policie.

Policie podezírá Feriho z...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Feriho sexuální obtěžování už začala řešit i policie. Policie podezírá Feriho z několika trestných činů a je tak dost možné, že po návratu do Česka bude bývalý politik čelit trestnímu stíhání.

Ve svém prvotním vyjádření na Instagramu se Dominik Feri omluvil za své dřívější nevhodné chování k ženám, sexuální obtěžování však zcela odmítá a bude se proti tomuto nařčení bránit u soudu.

"Není pro mě většího pocitu potupy a osobního selhání než se ohlédnout zpět na situace, kdy jsem se zachoval nevhodně, nepatřičně či negentlemansky. Všechna taková selhání mě mrzí a hluboce a upřímně se za ně omlouvám. Třebaže jsem se z chyb poučil, nelze nic odbýt jenom tím, že jsem byl zkrátka mladý a nyní žiji jinak," vyjádřil se bývalý poslanec po vypuknutí kauzy.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení