Důchodci ze Zlína došly při řádění s prostitutkou peníze. Do zástavy dal svůj prsten

Když si muž v důchodovém věku (74 let) objednal společnost prostitutky, zažil kuriózní a dost nepříjemnou situaci. Během řádění mu došly peníze a neměl, jak za objednané služby zaplatit.
Hashtagy článku: #Česko
zdroj: Pixabay/Youtube
reklama

Senior ze Zlína možná pochopil 75% slevu na jízdné, která díky nařízení vlády platí od minulého roku, tak trochu po svém. Nedostatek financní vyřešil na místě tím, že dal ženě zálohu 200 kč a do zástavy přidal svůj zlatý prsten.

Důchodce však narazil na problém v momentu, kdy chtěl prsten vrátit a tak se musel obrátit na policii, kde jim sdělil celý svůj příběh.

"Postarší pán podle svých slov strávil určitou dobu v jistém privátu u jedné paní, kde docházelo po vzájemné dohodě k poněkud komerčnímu intimnímu sblížení," popsal mluvčí policie.

Po vyslechnutí celého příběhu policisté zavolali ženu na stanici k podání vysvětlení. Žena skutečně dorazila a celý příběh potvrdila s tím, že prsten klidně vrátí, jakmile dojde k doplacení zbylé částky.

Policisté tak následně asistovali při dokončení celé transakce. Důchodce předal pod jejich dohledem ženě zbylých 800 kč a ta mu prsten vrátila zpět.

Důchodce si nezapomněl ještě policistům postěžovat, že zbytečné utratil peníze navíc za lubrikant, který dle svých slov vůbec nepotřeboval a navíc ho u dotyčné paní zapomněl.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 7x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...