EGO pichlavého Davida dostalo od dívek v seznamce Take Me Out pořádně naloženo, pak však vrátil údér JAKO PÁN!

Seznamovací show Take Me Out vtrhla na česko-slovenské obrazovky jako uragán! Sice jsou zde na první pohled vidět podobné znaky z legendárního pořadu Rande, ale to je omyl!
zdroj: Youtube, Televízia JOJ 3x
reklama

Take Me Out je narozdíl od dnes již naivně vypadajícího nováckého Rande rychlejší, údernější, nekompromisnější a velmi, jak to říct, otevřené...

V soutěži se představili i známé osoby (slovno osobnosti jsme záměrně vynechali) jako exVyVolený Petr Zvěřina nebo Youtuber Freescoot.

Seznamovací pořad Take Me Out se pyšní na serveru ČSFD úctihodně nízkým hodnocením 8% a řadí se tak do místního odpadu, ale tamní lidé snad nemají smysl pro humor! Mnoho lidí označuje pořad za dno toho, co mohou televize ve svém programu nabídnout, jiní zase poukazují na skutečnost, že jsme snad neprošli jako lidstvo tak dlouhou evolucí, aby vzniklo něco jako Take Me Out ?!

Slovenská část veřejnosti je pořadem velmi pohoršena a nazývá jej jako reklama na escort (v narážce na účast mnoha silikonových prsatic na straně jedné a striptéra na straně druhé). Přitom je to pouze taková milá neškodná perverzní zábava!

Například tady slovenský mladík David se postaral o velkou zábavu, když vstoupil do pořadu hláškou: "Som krásný ako ruža a zároveň milujem pichať," to totiž místní šelmy (jak jim režie přezdívá) složené z účastnic plastikových operací, patologických slavomanek a různých insta "modelek" pořádně nakrklo! Protože namyšlené v tomto pořadu mohou být pouze ony! Šelma Martina mu odpověděla: "Ty asi moc nepopicháš toho, keď tu stojíš kámo..."

David se však nenechal tímto jedem z úst zašlapat do země a namyšlenou pipinu (pardon šelmu) svou fantastickou reakcí shodil z hrušky dolů! Podívejte na jeho pohotovu odpověď v následujícím videu...

reklama
Ohodnoťte článek
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení