Fitness trenér tvrdil, že nákaza koronavirem neexistuje. Teď na něj ve 33 letech zemřel

Fitness trenér a influencer Dmitriy Stuzhuk (33) tvrdil svému více než milionu sledujících fanoušků na Instagramu, že nákaza koronavirem prakticky neexistuje. U Dmitriye se potvrdilo, že neuvěříš, dokud sám nezažiješ. Bohužel s fatálními následky.
zdroj: Instagram, stuzhuk_dmitriy
reklama
4/5 - (3 votes)

V dnešní nelehké době se najde pořád spousta lidí, kteří nákazu zlehčují. O to horší, když tak činí podobní influenceři, kteří mají sílu ovlivnit statisíce fanoušků nebo lékaři, kteří nejsou odborníky na danou problematiku.

Dmitriy Stuzhuk byl tzv. popíračem, který nákazu koronavirem zlehčoval a tvrdil, že prakticky neexistuje.

Jeho smrt nyní potvrdila na sociálních sítích exmanželka, se kterou měl tři děti. "Ano, neměli jsme spolu nejlepší vztah, měli jsme problémy, ale oběma nám to hodně dalo. Tolik jsme toho spolu prožili, navždy budu vděčná za naše tři děti. Už jsme spolu sice nebyli, ale neznamená to, že by to bolelo míň. Je mi to tak líto, tolik líto. Děkuji ti za všechno," napsala Sofia Stuzhuk.

Ve svém posledním příspěvku se Dmitriy fanouškům rozepsal o průběhu nákazy. Bylo to...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Ve svém posledním příspěvku se Dmitriy fanouškům rozepsal o průběhu nákazy. Bylo to osm dní od nákazy. "Jak někteří víte, nakazil jsem se koronavirem. Až teprve teď jsem měl chuť vůbec něco psát. Chci vám sdělit, jak jsem se nakazil a varovat vás. Jako někteří, i já jsem si myslel, že není žádný virus. Dokud jsem neonemocněl," popsal svým fanouškům.

 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Dima Stuzhuk (@stuzhuk_dmitriy),

Influencer se měl nakazit při své návštěvě Turecka, poté se léčil doma na Ukrajině. "Bylo mi špatně už druhý den v Turecku. Probudil jsem se uprostřed noci s oteklým krkem a nemohl dýchat. K tomu mě začalo trochu bolet břicho," tehdy uváděl.

Následně se přidal kašel, ale protože neměl teplotu, myslel si, že jde o běžné nachlazení. Sportoval totiž venku v chladném počasí.

"Okamžitě po návratu jsem šel na testy a další vyšetření. Byl jsem pozitivní na COVID-19. Lékaři trvali na hospitalizaci, ale s tím byl trochu problém. Nemocnice je v rekonstrukci a byla plně obsazená. Lidé leželi i na chodbách. Nebyl dostatek jídla, hygienických potřeb. Před tím mě nikdo nevaroval," napsal šokovaně.

Lékaři mu dali kyslík, ale poslali ho domů, kde měl mít větší pohodlí. Krátkou dobu po návratu byl ovšem hospitalizován v kritickém stavu.

Jeho exmanželka popsala, že...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Lékaři mu dali kyslík, ale poslali ho domů, kde měl mít větší pohodlí. Krátkou dobu po návratu byl ovšem hospitalizován v kritickém stavu. Jeho exmanželka popsala, že byl v bezvědomí a selhávalo mu srdce. O pár hodin později Dmitriy zemřel.

Možná si řeknete, že to mohlo mít spojitost se zakázanými látkami, které kulturisti běžně berou. To jistě ano, mohlo, ale i tak se jednalo o člověka, který měl 33 let, byl na vrcholu sil a nebýt koronaviru, tak nezemřel.

U Dmitriye se tak potvrdilo, že neuvěříš, dokud sám nezažiješ. Na jeho tragickém příběhu by se však mohlo najít jedno pozitivum, a to že minimálně jeho milion fanoušků už nyní ví, že koronavirus neradno podceňovat.

Dmitriy svým podceňováním negativně ovlivňoval mnoho fanoušků a výrazně tak příspíval ke zhoršující se situaci pandemie. Díky svému tragickému příběhu jich naopak dost možná mnoho zachrání.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4/5 - (3 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení