Franta z Mostu si povodil Show Jana Krause. A mladá herečka s ním zažila opravdovou tíseň

Herec Zdeněk Godla alias Franta ze seriálu Most v Show Jana Krause naprosto zaperlil! S jistou nadsázkou se dá říct, že tento díl opravdu rozsekal...
zdroj: Youtube, Show Jana Krause 2x/Facebook, Most!
reklama
4.8/5 - (22 votes)

Nejprve přišel jako host, kterého tradičně zpovídal Jan Kraus.

V této části zaperlil zejména hláškou: "Podle toho kolik máte dětí, tak podle toho poznáte, kolikrát vás manželka měla ráda".

Rozpovídal se také o tom, že někteří romové mu vyčítají to, že se zaprodal majoritě.

Podívejte na první část, kde byl Zdeněk ještě v roli hosta:

To možná nejlepší ovšem přišlo až při druhém hostovi, kterým byla mladá herečka Anna Kadeřávková. Zde nastala nikoliv snědá, ale opravdová tíseň!

Jako kdyby, když Anna řekla, že byla v divadle La fabrika a Zdeněk, který to špatně zaslechl se zeptal: "Vy jste pracovala ve fabrice, jo?" byla pouhá předzvěst toho, co se bude ještě dít.

Jan Kraus možná následně trochu zalitoval, koho si dnes do svého pořadu pozval...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Jan Kraus možná následně trochu zalitoval, koho si dnes do svého pořadu pozval, protože Zdeněk Godla začal pokládat Anně Kadeřávkové dost nepříjemné otázky na tělo, které byly možná už trochu přes čáru. V roli moderátora tak na chvíli zastínil i samotného Krause a "ukradl" si tak show pro sebe.

Dialog mezi hosty dál pokračoval a Zdeňkovi komentáře byly čím dál více za hranou, mladá herečka z nich byla úplně v rozpacích. Na to, že bude mít vedle sebe takto přímého hosta a de facto druhého moderátora, nebyla ani v nejmenším připravená.

Přesto je v tom, o čem Zdeňěk hovořil, kus pravdy. Když se stane Anna matkou kolem 31-32 let, tedy v letech, ve kterých mít dítě plánuje (a má to tak spousta mladých lidí), tak v případě stejného uvažování svého dítěte, si ze zřejmých a přirozených důvodů vnoučat příliš neužije.

Letos již 65letý Jan Kraus, což už je věk, kterého dožít se, mimo jiné Zdeněk považuje za úspěch, tak možná našel svého nástupce! Třeba se jednou dočkáme Godla Show...

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.8/5 - (22 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení