Hospodský se vysmívá policii ve své otevřené hospodě. Dejte mi klidně pokutu 10 tisíc, říká

Spousta lidí se musela kvůli epidemii koronaviru uskromnit, ať již ve svých výdajích, možnostech příjmu nebo omezením volnočasových aktivit. Ne každý to však respektuje. Takovým příkladem je i hospodský z podniku v Ústí nad Labem, který měl být zavřený, ale zůstal otevřený.
zdroj: Youtube
reklama
4.3/5 - (6 votes)

Hospodský z otevřeného podniku v Ústí nad Labem byl zachycen na videu, jak se vysmívá policii a arogantně říká, aby mu klidně dali blokovou pokutu 10 tisíc korun, poté co policie zjistila porušení protiepidemických opatření.

Nejenže tento podnik nerespektuje nařízení vlády, nemá respekt vůči obětem epidemie a zdravotníkům, kteří bojují každý den na covidových odděleních, ale zároveň takové nezodpovědné jednání zhoršuje současnou epidemickou situaci, což prodlužuje nutnou dobu opatření, a tím pádem i prodlužuje dobu, po kterou musí být hospody a ostatní podniky zavřené.

Nelegálním otevřením hospody tedy takový podnik škodí nejvíce sám sobě, protože o to déle potrvá, než bude moci otevřít znovu legálně a hosté začnou chodit opět ve velkém.

Důrazně upozorňujeme, že v žádném případě nelze kritizovat hospodské a majitele hospod jako celek, protože většina z nich opatření dodržuje. Nicméně pár podobných rebelů to kazí všem, a nejen hospodským.

Jistý podnik v Ústí nad Labem si ovšem z protiepidemických opatření opravdu hlavu nedělá.

Na videu jsou...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Na videu jsou vidět dva muži, podle jejich chování a vedení diskuze s policií se pravděpodobně jedná o majitele.

Muž v červeném vede s policií arogantní diskuzi a vysmívá se jí se slovy, že může dostat pokutu maximálně 10 tisíc korun, kterou dle jeho slov stejně nezaplatí. Druhý muž se zase snaží policii nastínit svou současně těžkou situaci a domluvit jim, aby jejich porušení nařízení tolik "nehrotili".

Podívejte nyní na zásah policie přímo na videu.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.3/5 - (6 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení